20 Kasım 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Cuma, 18 Ağustos 2017 15:28

ALTINKUM ALTIN SEZONUNU YAŞIYOR

Yazan  mavi didim
Oy ver
(0 oy)

ALTINKUM  ALTIN SEZONUNU YAŞIYOR

Ege'nin dünyaca ünlü plajları arasında yer alan Didim Altınkum, şu günlerde en hareketli gün ve geceleri yaşıyor. Yaz aylarında birçok tatilcinin tercih ettiği Altınkum, İzmir, Aydın, Denizli ve Muğla illerine ve Kuşadası, Bodrum, Akyaka, Marmaris gibi diğer tatil yörelerine de yakın bir mesafede bulunuyor. İzmir Adnan Menderes ve Muğla-Milas havalimanına olan yakınlığı da İstanbul ve Ankaralı tatilcileri için de farklı bir seçenek oluyor. Bu sebeple Didim, gezginlerin uğrak noktalarından biri olarak tanımlanıyor.
Yaz boyunca ve devam eden sonbahar aylarında, kaliteli hizmet veren birçok Altınkum otelleri misafirlerini en iyi şekilde ağırlıyor. Didim Altınkum otelleri plajın hemen gerisinde yer alıyor. Sadece 50 – 100 metre mesafede değişen uzaklıklara sahip Altınkum otelleri hemen her kesime hitap ediyor. Çocuklu aileler daha çok apart otelleri tercih ederken, gençler ve uygun fiyata konaklamak isteyen çiftler Altınkum otelleri arasından küçük olanları tercih ediyor.
Yaz aylarının bir hayli sıcak geçtiği bu yörede Altınkum otellerinin hemen hepsinde klima bulunuyor. Altınkum otellerinin birçoğu Türk mutfağının en güzel yiyeceklerini servis ederken, kimilerinde yabancı ülkelerin mutfaklarına da yer veriliyor.
Didim Altınkum otellerinde oda – kahvaltı ya da yarım pansiyon en çok tercih edilen konaklama konseptleri olarak ön plana çıkıyor. Didim'in en çok tercih edilen bu yöresinde tatil yapmayı düşünüyorsanız, siz de Altınkum otelleri arasından cebinize uygun olanı seçin ve otel rezervasyonunuzu erkenden yaptırın. Haber: Ergun Korkmaz

 

 

Eğer 10 günlük Kurban Bayramı tatilinizi Altınkum'da geçirmeyi planlıyorsanız, denize yakın bir tesiste rezervasyon yaptırıp gitmenizde fayda var. Çünkü yaz aylarında Altınkum plajı çok kalabalık oluyor ve neredeyse oturacak yer bulamıyorsunuz. Sabahın erken saatlerinde denizde yüzmek hem bedeninize iyi gelecek hem de kalabalığa karışmamış olacaksınız. Bu arada elit müşterilere hizmet eden Tren beach-club da Didim Altınkum'a ayrı bir renk ve kalite katıyor.

mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü