17 Kasım 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Cumartesi, 19 Ağustos 2017 13:09

2019’DA GÜNEŞ GİBİ DOĞACAĞIZ

Yazan  mavi didim
Oy ver
(0 oy)

2019’DA GÜNEŞ GİBİ DOĞACAĞIZ

CHP İstanbul Milletvekili Erdoğan Toprak Partilileriyle buluştu.

6 Ağustos 2017 günü eşi Ece Güner Toprak’ın 13. Altınkum Yazarlar  Festivaline davetli olması nedeniyle geldiği Didim’de CHP ilçe binasında partilileriyle bir toplantı yaptı.

Didim Belediye Başkanı Deniz Atabay’ın ve CHP’li Belediye Meclis üyelerinin de katıldığı toplantıda gündemdeki politik konular hakkında bilgiler aktaran milletvekili Toprak 16 Nisan günü  yan yana gelen demokrasi sever insanlar MHP’li HDP’li ve Refah Partili bir çok yurttaş tek adam rejimine hayır diyerek yanyana durabilme becerisini gösterdi.

İktidardakilerin bundan sonra başlayan korku CHP’li bazı vekillere kumpas kurulmasını getirdi  ve kumpas hale devam ediyor, Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nu tehdit etme noktasına gelen bu durum 9 Temmuzda yaşadığı korkunun eseridir” dedi.

Erdoğan; “Adalet için 450 kilometrelik yolun nasıl yüründüğünü 70 yaşındaki bir insanın fiziki koşuluyla anlatılamaz, sizlerin de katıldığı o yürüyüş inançla oldu ve gösterdiği şey farklı politik kulvardaki insanlardan destek aldı. Çünkü haklıydı ve tek adam rejiminin ne kadar kötü olabileceğini gördüler ve buna karşı direnileceğini gösterdiler” sözleri  “Bunun için Anlamlıydı” diyerek sürdürdü.

“Atatürk’ü ve onun düşüncelerini koruyan tek parti kaldık 9 Temmuzda şahlanan demokrasinin 2019’da ülkenin üzerine bir güneş gibi doğacağız, Tüm bu çalışmalar yürütülürken parti içi çekişmelerin bir kenara bırakılması gerekir”  diyen Erdoğan Toprak Ülkenin yönetilemez hale geldiğini belirtti ve şu anda dünya da  düşman ilan edilmeyen ülkenin neredeyse kalmadığını sadece 250 bin nüfuslu Katar’ın dost kaldığını onun da dostluğunun şüpheli olduğun belirtti ve “Rusya ile düşmanız dediler ülkedeki nükleer Santrallerini verdiler. İsrail’le düşmanız dediler, Mavi Marmara’daki insanların kanını dolar karşılığı sattılar, Enerjide ve savunmada dışa bağımlı iken düşman ilan ettikleri tüm ülkelerle daha sonra ticarete başlıyorlar”         dedi.

CHP İstanbul Milletvekili Erdoğan Toprak “Önümüzdeki süreçte CHP’nin birleştirici güç olarak AKP ve yedek lastiklerine karşı yan yana durup 2019’da bu ülkenin üzerine bir güneş gibi  doğmalıyız” diyerek sözlerini tamamladı.

Ardından söz alan CHP ilçe başkanı Gökmen Karataş Vekil Erdoğan Toprak’ Didim’de görmekten memnuniyetini belirtti ve akşam ce Toprak’kın katılacağı imza standına tüm partililerini davet etti.

 

 

mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü