18 Kasım 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Cumartesi, 19 Ağustos 2017 13:10

ÇARE BAŞKANLIK MI? DEDİ HAYRANLARIYLA DİDİM’DE BULUŞTU

Yazan  mavi didim
Oy ver
(0 oy)

ÇARE BAŞKANLIK MI? DEDİ HAYRANLARIYLA DİDİM’DE BULUŞTU

Altınkum Yazarlar Festivali dolayısıyla Didim’e bir çok yazarın yanı sıra politikaya atılmış bazı yazarlar da katıldı.

Festivalin son günü olan 16 Ağustos 2017 günü “Çare Başkanlık mı?” isimli kitabın yazarı Ece Güner Toprak da katıldı. Toprak akşam kitap imzaladı ve gündüz de eşi İstanbul Milletvekili Erdoğan Toprak ile birlikte CHP ilçe örgütünü ziyaret etti.

Stantta yoğun ilgi gören Ece Güner Toprak burada okurlarıyla bol bol resimde çekindi.

Gecenin jesti  eşi Erdoğan Toprak’tan geldi. Eşinin kitabından alarak kendi adına imzalatan Toprak Avukat hanım herkese kitap imzalıyor bana imzalamadı nasip Didim’e imiş dedi.

Didim Belediye Başkanı Deniz Atabay CHP İlçe Başkanı Gökmen Karataş’ta Festival alanına gelerek Ece Güner Toprak’a Didim’i anımsatacak bazı hediyeler verdiler.

 

Başkan Atabay bu yıl 13. sü yapılan festivalin Didim’in yüzü olması ve bazı tatilcilerin festival dolayısıyla ünlü isimlerle sohbet ederek hayatında güzel bir anı olarak kalmasını sağladığını ve imzalattıkları kitaplar ile Didim tatilini de ölümsüz hale getirmiş oluyorlar” dedi ve yaklaşık olarak 70 kadar yazarın okurlarıyla buluştuğunu,  dolayısıyla bir çok edebiyat dünyasını takip eden okurlar Didim adını sevdiği yazarla yana yana görerek Didim hakkında bilgi sahibi olmaya başladığını, bunun bir tanıtım atağı gibi de düşünülmesi gerektiğini de söyledi.

mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü