24 Kasım 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Pazartesi, 21 Ağustos 2017 15:39

DİDİMSPOR TRANSFERLERİNİ TANITTI

Yazan  mavi didim
Oy ver
(0 oy)

DİDİMSPOR TRANSFERLERİNİ TANITTI

Geçtiğimiz yıl liderliği son dakikada kaçıran ancak yine de 1. Amatör lige yükselen ve 2017-2018 sezonunda 1. Amatör kümede mücadele edecek olan Didimspor, kendi tesislerinde verdiği  kahvaltıda yeni sporcularını tanıttı.

Kulüp Başkanı Kadir Akar, As Başkan Deniz Polat, ve kulüp yöneticileri ile Antrenör Alpaslan Başkaya, Altapı sorumlusu Özkan Caymaz ile futbolcuların da katıldığı toplantıda transfer edilen futbolcular hakkında bilgiler verildi.

 

Didimspor Kulüp Başkanı Kadir Akar yeni sezon için gerek iç gerekse dış transferde dıştransfer olarak 12 isimle anlaştıklarını  her mevki için 3 kişilik alternatiflerinin olduğunu belirtti.  Didim’in yetiştireceği yeni gençlerin kendi bünyelerinden çıkmasına dolayısıyla altyapıya ağırlık vereceklerini, bu çalışmaların temelini bu yıl attıklarını belirterek  “Belediye Başkanı ile görüştük ve  bu konuyu dile getirdik. Biz kulüp olarak Altınordu gibi bir sisteme kurmak istiyoruz. Bu yıl 12 dış transfer yaptık ve kendi oyuncularımızdan  da 14’ü ile devam kararı aldık" dedi. Didimspor’un  altyapı sorumluluğunu da Özkan Caymaz’a verildiği de açıklandı.

Kulüp Başkan yardımcısı Deniz Polat 150 Bin TL’lik bir bütçe ile yola çıktıklarını belirterek sezon çalışmalarına başladıklarını söyledi. Polat kulüp tesislerinin faailyete geçmesine rağmen  tam olarak randıman alamadıklarını belirtti ve  “Aydın ve Söke’den futbolcularımız var. Bunların hafta sonunda kulüp tesislerinde kalmasını sağlayacağız" dedi. Polat; Hedeflerinin l şampiyonluk olduğunu söyledi ve “önümüzdeki yıl süper amatörde olmamamız için hiçbir neden yok hedefimiz süper amatör” dedi. Polat, ayrıca kulüp tesislerinin Didim dekitüm spor severlere açık olduğunu, 4 büyük takımların süper lig maçlarının da kulüp tesislerinden izlenebileceğini” de  belirtti.

 

Didimspor dış transferde;

Söke İdmanyurduspor’dan Ali Mecu (Defans), Nihat Malay (Sağ açık), Ali Kanlıoğlu (Sol açık),

Sökegücüspor’da Fuat Evren Gül (Ortasaha)

Merkez Yeniköspor’dan Rıdvan Damar (Defans)

Yapıcıoğlu Başdaşspor’dan Mehmet Güler (Defans),

Çağlayan Belediyespor’dan Ferhat Damar (Defans), Osman Ayas(Ortasaha)

Muğla Üniversitespor’dan A. Anıl Ulusoy (Ortasaha)

Çamdibispor’dan Yiğit Yıldırım (Sağ Açık),

Kuşadası Esnafspor’dan Metin Beylem (Forvet) ve Hakan Akçay (forvet)

Devam Kararı Alınanlar ise  Emrah İnce, Emre Teke  ve Kemal Can Yalçınkaya (Kaleciler), Tamer Yıldız, İbrahim Demirci, Murat Yıldırım, Siyar Elden, Okan Tuğcu, Hüseyin Sert, Gencay Alabaş,  Deniz Yılmaz, Burak Tıkkın, Turgay Durur ve Çağdaş Durmaz ile sözleşme yeniledi.

 

 

 

mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü