24 Kasım 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Pazartesi, 21 Ağustos 2017 15:40

DİDİMLİ DEKLANŞÖRLERE “‘ARAPAPIŞTI KANYONU’ YOLU GÖRÜNDÜ

Yazan  mavi didim
Oy ver
(0 oy)

DİDİMLİ DEKLANŞÖRLERE “‘ARAPAPIŞTI KANYONU’ YOLU GÖRÜNDÜ

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanlığı, “‘Arapapıştı Kanyonu’ temalı 1. Fotoğraf Yarışması” düzenledi.  Yapılan açıklamada şu görüşlere yer verildi: "Aydın, efeler kenti olarak Kurtuluş Savaşı yıllarından beri hep göz önündedir. Doğal ve tarihi dokusuyla, henüz bozulmamış kıyılarıyla turizmin gözbebeklerindendir. Yeni ve keşfedilmemiş bir değer olan Bozdoğan’daki Arapapıştı Kanyonu’nun kamuoyu önüne görsellerle taşınması, yurtiçi ve dışında adı kadar ilginç olan bu doğal oluşumun turizme kazandırılması amaçlanmaktadır. Fotoğraf yarışmamızın konusu; tarihsel, doğal ve bakir yapısıyla Arapapıştı Kanyonu’dur" denildi.

Kategori ve Bölümler: “‘Arapapıştı Kanyonu’ temalı 1. Fotoğraf Yarışması”; Sayısal (Dijital) kategoride ve Renkli veya Siyah-Beyaz fotoğraf olmak üzere tek bölümlüdür. Renkli veya Siyah-Beyaz fotoğraflar bir arada değerlendirilecektir.

Genel Katılım Koşulları: Yarışmaya katılım ücretsizdir.       Yarışma; amatör veya profesyonel, fotoğrafa meraklı 18 yaş üstü herkese açıktır. TFSF temsilcileri, Jüri ve Düzenleme Kurulu üyeleri ile birinci dereceden yakınları (akrabaları) ve Haklarında TFSF tarafından verilmiş kısıtlılık kararı devam eden katılımcılar bu yarışmaya katılamazlar. Yarışmaya her fotoğrafçı en fazla 4 (dört) adet Sayısal Renkli veya Siyah-Beyaz eserle katılabilir.

 

Yarışma İletişim/Sekreterya: Ercan BOZKURT / Aydın Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı. Adres: Güzelhisar Mahallesi İstiklal Caddesi No:4, Efeler/Aydın. Kurumsal Telefon: 444 4 009 (Dahili 1200 – 1295)

mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü