20 Kasım 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Salı, 22 Ağustos 2017 15:49

BÜYÜKŞEHİR “ALTINKUM PLAJ FESTİVALİ” DÜZENLİYOR

Yazan  mavi didim
Oy ver
(1 Oy)

BÜYÜKŞEHİR  “ALTINKUM PLAJ FESTİVALİ” DÜZENLİYOR

Aydın Büyükşehir Belediyesi, 23-25 Ağustos tarihlerinde Didim’de “Altınkum Plaj Festivali” düzenliyor.

ÇEŞİTLİ YARIŞMA VE GÖSTERİLER

Festivalin gündüz bölümünde saat: 10.00 ile 20.00 arasında çeşitli etkinlikler, birbirinden eğlenceli yarışmalar ve renkli gösteriler, Aydın Büyükşehir Belediyesi Belgesel Film Gösterimi, Ödüllü kumdan heykel yapma, halat çekme, ödüllü çuval, karaoke, sandalye oturma yarışmaları ile zumba gösterisi, hint dansı, alan oyunları festivale renk katacak.  Plajın farklı noktalarına şişme oyun grupları (canlı langırt, rodeo, büyük kaydırak, su üstü oyun parkı) da kurularak eğlenceli dakikalar yaşanacak, ayrıca 25 Ağustos Cuma günü Kum Heykel açılışı de yapılacak.

DİDİM KONSERE DOYACAK

Aydın Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenecek Altınkum Plaj Festivali’nin akşam bölümünde ise vatandaşlar konsere doyacak.  Gün boyu eğlenceli vakit geçiren Aydınlılar, festivalin akşam bölümlerinde ise eğlence ve coşkunun doruğuna ulaşacak.

ÇERÇİOĞLU, VATANDAŞLARI FESTİVALE DAVET ETTİ

 

“Altınkum Plaj Festivali”nin akşam programı ise şu şekilde; 23 Ağustos Çarşamba, saat: 20.30  Aydın Büyükşehir Belediyesi  Konservatuar Konseri, saat: 21.30 Baba Rock Grubu Gösterisi, saat: 23.00 Yüksek Sadakat Konseri. 24 Ağustos Perşembe saat: 20.30  Aydın Büyükşehir Belediyesi  Konservatuar Konseri, saat: 21.30 Nayna Karadeniz Rock Grubu Konseri, saat: 23.00’de Gripin konseri, 25 Ağustos Cuma günü ise saat: 20.30 Aydın Büyükşehir Belediyesi  Konservatuar Konseri, saat: 21.30 Göksel Doğançay Konseri, saat 23.00’de Otilia konseri. Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu,  ücretsiz olarak gerçekleştirilecek ve üç gün sürecek olan  “Altınkum Plaj Festivali”ne tüm vatandaşları davet etti.

mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü