24 Kasım 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Perşembe, 24 Ağustos 2017 15:42

DİDİM BELEDİYESPOR YENİDEN GÖREV DAĞILIMI YAPTI

Yazan  mavi didim
Oy ver
(0 oy)

DİDİM BELEDİYESPOR YENİDEN GÖREV DAĞILIMI YAPTI

Didim Belediyespor yöneticileri stadyum içi reklam panoları ve kulübe ekonomik girdi sağlayacak olan sezon içerisinde yapılacak olan bazı etkinlikler için görüşmelerini sürdürüyor.

Didim Belediyespor yönetimi dün yeni görev dağlımı yaptıktan sonra ilk ziyaretini Emlak Firması Collweel Banker emlak firması yetkililerini ziyaret ederek Didim Belediyespor’a yapabileceği kurumsal katkının neler olabileceğini konuştu.

Önceki gün  yapılan yönetim kurulu toplantısında  görev dağılımı yapan  kulüp şu açıklamayı yaptı.

Didim Belediyespor futbol kulübümüz de daha önce istifalarını veren yöneticilerimizin  konumu sonrası

Yönetim Kurulu Üyeleri tarafından dün akşam yapılan Yönetim Kurulu Toplantısında 2017/2018 Futbol Sezonu için de, yeni  görev dağılımı şu şekilde oluştu.

Didim Belediyespor  Onursal Başkanı Ahmet Deniz Atabay,  Didim Belediyespor Kulüp Başkanı Cezmi Arslan,2.Başkan Evren Ermurat,  Başkan Yardımcısı.  Erdal Köseoğlu, Sportif Direktör&Genel Kaptanı.

Mustafa Teke, Mali İşler ve Spor Branşları Alt Yapı Sorumlusu H. İbrahim Hacer,   Kulüp Genel Sekreteri Ayhan Akay, Kulüp İdari Müdürü. Serhan Seven  olurken Basından sorumlusu da Ahmet Eren oldu.

Didim Belediyespor futbol kulübümüz camiasını yeni görev dağılımı sonrası yönetim kurulu üyelerini hayırlı ve uğurlu olsun dileklerimizle saygılar sunarız. “ denildi.

 

Didim Beleidyespor 10 günlük kampı bitirdikten sonra fikstür çekimlerinin ardından 17 Eylül günü ilk maçına çıkacak.Yönetim futbolcuları sahada görmek ve taraftarla buluşturmak için iki takımla da hazırılık maçı yapmayı planlıyor.

mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü