23 Kasım 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Perşembe, 24 Ağustos 2017 15:44

Plaj Festivali Sürüyor

Yazan  mavi didim
Oy ver
(0 oy)

Plaj Festivali Sürüyor

Aydın Büyük şehir Belediyesinin Altınkum’da düzenlediği Plaj Festivalinin ilk konseri  Yüksek Sadakat ile gerçekleşti. Önceki gün sabah saatlerinde plajın kumunun elenerek temizlenmesinin ardından  plaja kurulan sahnede büyük şehir tarafından hazırlanan Aydın’ı tanıtan filmleri gösterildi.

Tatilcilerin büyük ilgi gösterdiği etkinlikte ilk önce Baba Rock adlı gurup kendi şarkıları ve sevilen rock şarkıları seslendirdi.

Babarock’un konserinin ardından sahneye gelen Didim Belediye Başkanı Deniz Atabay, Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’nun selamını tatilcilere iletti ve plajda güler yüzlü ve eğlenceli bir festivalin  gerçekleşmesinde emeği geçen Büyükşehir ve Didim Belediye çalışanlarına teşekkür etti.

Ülkede yaşanan sıkıntılı günlere rağmen Didim’de tatil yapmanın ve eğlenmenin Didim’e ülkenin dört bir yanından gelen insanların ve plajda bulunan kalabalığın ülke mozaiğini  oluşturduğunu belirtti.

Başkan Atabay’ın konuşmasının ardından sahne alan Yüksek Sadakat gurubu sevilen parçalarını seslendirdi. Zaman zaman seyircilerinde katıldığı şarkılarla gece geç saatlere kadar konser devam etti.

 

Cumartesi günü sona erecek olan festivalde plajda kumdan heykel yapımı ve kumdan

mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü