18 Kasım 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Cuma, 25 Ağustos 2017 15:32

KAYMAKAM YÖNDEN VEDA TURLARINI SÜRDÜRÜYOR

Yazan  mavi didim
Oy ver
(0 oy)

KAYMAKAM YÖNDEN VEDA TURLARINI SÜRDÜRÜYOR

‘Yönden 5 Eylül Günü Cumhuriyet Meydanında Uğurlanacak’

 

Didim Kaymakamı İskender Yönden 3 Eylül 2014 günü başladığı görevini tam 3 yıl bitiminde bırakıyor.

20 Ağustos 2017 tarihli ve 30160 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan İçişleri Bakanlığı "Mülki İdare Amirleri Yaz Kararnamesi" ile Bursa’nın Kestel Kaymakamlığı’na atandı.

Kaymakam İskender Yönden kararnamenin yayımlanmasının ardından bazı resmi kurum ve kuruluşları ziyaret ederek veda ediyor.

Önceki gün gazetemizi de ziyaret eden Kaymakam İskender Yönden Didim’de 3 yıl boyunca basın organlarıyla birlikte uyum içinde çalıştığını, Didim basının ilçeyi seven yöneticileri ve duyarlı muhabirleri olduğunu dolayısıyla çalıştığı süre içinde basından yer alan eleştirileri hep dikkate aldığını meslek ilkeleri ve basın ahlakına uyan tüm Didimli gazetecilere kendisine yardımcı olduğu için teşekkür ettiğini söyledi.

Bursa Kestel’de görevlendirilmenin kendisine bir taltif niteliğinde olduğuna dikkat çeken Kaymakam Yönden gazetemiz çalışanlarını Kestel’e davet etti. Yazı İşleri Müdürü  Filiz Korkmaz ve gazetemiz muhabirleri ile vedalaşan Kaymakam Yönden veda gezileri sırasında yetişemediği  bazı kişi ve kurumların  olmaması için Didim’den ayrılacağı gün olan 5 Eylül günü tüm Didimililerle Cumhuriyat Meydanında vedalaşma istediğini belirterek “yoğunluk içinde ziyaret edemediğim Didimlileri lütfedip gelirlerse kendimi daha mutlu hissedeceğim” dedi.

Bilindiği gibi Didim Kaymakamı İskender Yönden Bursa Kestel kaymakamlığına atanmış aynı kararname ile  Didim Kaymakamlığı’na ise Kahramanmaraş’ın Dulkadiroğlu Kaymakamı Mehmet Türköz getirilmişti. Kaymakam İskender Yönden’in Didim’den ayrılacağı 5 Eylül günü Kaymakam Mehmet Türköz’ün göreve başlayacağı da tahmin ediliyor.

 

 

mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü