19 Kasım 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Salı, 29 Ağustos 2017 14:22

Didim Kaymakamlığı 30 Ağustos Zafer Bayramı programını açıkladı

Yazan  mavi didim
Oy ver
(0 oy)

Didim Kaymakamlığı 30 Ağustos Zafer Bayramı programını açıkladı

Görevlilere emir
halkımıza davet!

Didim Kaymakamlığı'ndan yapılan açıklamaya göre, 30 Ağustos Zafer Bayramı'nın 95. Yıldönümü kutlamaları çerçevesinde Kaymakam, Garnizon komutanı ve Belediye Başkanı, saat 09:30'da tebrikleri kabul edecek. Zafer Bayramı 30 Ağustos 2017 Çarşamba günü 07.00'da başlayacak ve 24.00'da sona erecek. Kaymakamlık, Garnizon Komutanlığı ve Belediye Başkanlığı çelenkleri 30 Ağustos 2017 Çarşamba günü 08.30'da Cumhuriyet Meydanı Tören Alanı'nda Atatürk Anıtı önünde hazır bulundurulacak ve 09.00'da çelenkler konulacak. Yönetmelik gereği başka kurum ve kuruluşlar çelenk koyamayacak.

SAYGI DURUŞU

Çelenklerin sunulmasından ardından Ulusumuzun Kurtarıcısı, Devletimizin Kurucusu, Gazi Mustafa Kemal Atatürk, silah arkadaşları ve tüm şehitlerimizin manevi huzurunda bir dakika saygı duruşunda bulunulacak, akabinde söylenecek İstiklal Marşı ile Şanlı Bayrağımız göndere çekilecek. Günün anlam ve önemini belirten konuşma Didim Garnizon Komutanlığı'ndan, Deniz Yüzbaşı Serhan Oğuz Ruşen tarafından yapılacak. Tören sunumu ise Didim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nden Müdür Yardımcısı Kamil Güven ve Türk Dili ve Edebiyat Öğretmeni Havva Emir tarafından yapılacak.

KURBAN BAYRAMLAŞMASI NEREDE

Bu arada Didim Kaymakamlığı'nca düzenlenen Kurban Bayramı Bayramlaşma Töreni, tüm Kamu Kurum ve Kuruluşlarının temsilcileri, arzu eden Özel Kurum Temsilcileri ve vatandaşlarla birlikte 2 Eylül Cumartesi günü 15.30-16.30 saatleri arasında Meandros Restaurant'ta yapılacak.

 

 

 

mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü