19 Kasım 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Salı, 05 Eylül 2017 13:28

BAYRAMDA DA HIZ KESMEDİLER

Yazan  mavi didim
Oy ver
(0 oy)

BAYRAMDA DA HIZ KESMEDİLER

Didim Belediyespor bayram öncesi Çiğli Belediyespor’la yaptığı hazırlık maçından berabere ayrılmasından sonra  sporculara 4 günlük bayram izini verildi.

Aydın Süper Amatör liginde sahaya çıkacak olan Didim Belediyespor, geçtiğimiz yıl rakibi olan ve bu yıl  BAL’ın İzmir ekiplerinden Çiğli Belediyespor ile hazırlık maçı yaptı.

Sezona tamamı yenilenmiş kadrosu ile hazırlanan Didim Belediyespor, ilk hazırlık maçında Çiğli ile golsüz berabere kaldı. Didim Belediyespor yöneticilerinin de izlediği maçta futbolcuların performansları beğenildi.

Bayramın  3. Günü Didim’e geri dönen sporcular ikinci sefer kampa girdi. 10 gün sonra başlayacak lig için   takım yine sabah ve öğlenden sonra olmak üzere çift antrenmanla lige hazırlanıyor.

Bayramının son gününde  Didim Atatürk Stad'ında akşam  yapılan  antrenmanı  Kulüp Başkanı  Cezmi Arslan  ve  Mali İşler Sorumlusu İbrahim Hacer ile birlikte  takımın sponsorlarından Burhan Teke'de  takip etti.

Teknik Direktör  Ayhan Yıldız ve Yardımcısı  İskender İbrahim Ağaoğlu  denetiminde yapılan ve iki saat süren akşam  çalışması çift kale ile sona erdi. Antrenman sonrası futbolcularla tek tek bayramlaşan yöneticiler takıma şeker ikram ettiler.

 

 

mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü