19 Kasım 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Cumartesi, 09 Eylül 2017 14:35

DİDİM TİCARET ODASI’na İki Plaket Verildi

Yazan  mavi didim
Oy ver
(0 oy)

DİDİM TİCARET ODASI’na İki Plaket Verildi

Didim Ticaret Odası çeşitli sivil toplum kuruluşlarının Didim adına düzenlediği kültürel etkinliklere maddi ve manevi destek sağlıyor.

Oda’dan yapılan açıklamada “Odamız geçtiğimiz hafta Didim Halk Oyunları Gençlik ve Spor Kulübü Derneğinin düzenlediği 4. Uluslararası Didim Halk Dansları Festivali ile Didim Karadenizliler Derneği ve Didim 75 Gençlik Derneğinin işbirliğiyle 30 Ağustos Zafer Bayramı etkinlikleri kapsamında düzenlediği Grup Koliva konserine katkıda bulunuldu.

Her iki etkinlikte de organizasyonu düzenleyen dernekler geçtiğimiz günlerde ziyaret ederek destekleri için teşekkür plaketi sundu” denildi.

Odanın yayınladığı basın açıklamasında ; “Didim Şehir Parkı Amfi Tiyatroda düzenlenen Halk Dansları Festivali gala gecesine katılan Yönetim Kurulu Başkanı Şaban Üstündağ plaketi dernek başkanı İlyas Aydur’dan aldı ve Didim Karadenizliler Derneği ile Didim 75 Gençlik Derneği yönetimleri de Başkan Şaban Üstündağ’ı ziyaret ederek plaket taktim ettiler. 75 Gençlik Derneği Başkanı İzzet Sirel, Karadenizliler Derneği Başkanı Hakan Kılıç ile dernek üyeleri  Didim Ticaret Odası başkanı Şaban Üstündağ’a plaket verdi” denildi.

Didim Ticaret Odası Başkanı Şaban Üstündağ dernek üyelerine düzenledikleri etkinlik ve ziyaretleri için teşekkür ederek bundan sonra da bu gibi etkinliklere katkıda bulunmaya devam edeceklerini bildirdi.

 

 

mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü