22 Kasım 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Perşembe, 14 Eylül 2017 16:11

İLK 11 HENÜZ NET DEĞİL

Yazan  mavi didim
Oy ver
(0 oy)

İLK 11 HENÜZ NET DEĞİL

Nazilli’nin güçlü takımlardan Yıldızgücü Spor ile bu hafta Pazar günü oynanarak başlayacak Aydın Amatör Lig öncesi Didim Belediyespor ikinci dönem kamp disiplini ile maça hazırlanıyor.

Her gün çift antrenmanla hazırlanan takım sabah antrenmanını çamlık mahallesindeki çam ağaçları arasında yaparken akşam antrenmanını Atatürk stadyumunda yapıyor, kondisyon ve taktik çalışmalarının ardından takımın moral ve motivasyonu yönetecek ve performanslarını gösterebilecekleri çeşitli istasyon çalışmaları ve ekip olarak çalıştırmaya yönelik antrenmanlarla hazırlanıyor. 30 kişilik ekibi 10’ar kişilik takımlara haline çalıştıran Antrenör Ayhan Yıldız ve yardımcı antrenör Nevzat Kafadaroğlu oluşturulacak kadro için gözlemler yapıp notlar aldı.

Antrenmanı başkan Cezmi Arslan ve Genel kaptan Evren Ermurat’ta izledi ve daha sonra ortak değerlendirme teknik patron Ayhan Yıldız ve Yardımcısı Nevzat Kafadaroğlu ile ilk 11’i  belirlemek için bir araya gelmeleri bekleniyor.

Antrenmanı gözlemleyen taraftarlar, takımın gösterdiği performansın başarıya yönelik olmasından dolyaı memnuniyeti  belirtirken, geçmişteki sevinçleri ve üzüntüleri hep birlikte yaşadık, bu sene üzüleceğimiz maçların az olmasını diliyoruz, genç bir yönetim kurulu var ve bunların çalışmaları karşılık bulur ve takımımız yeniden Bölgesel Amatör Lige çıkarsa çok seviniriz, ekip olarak biz geliriz, tüm Didimlileri de bekliyoruz dediler.

 

 

mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü