17 Kasım 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Perşembe, 14 Eylül 2017 16:12

Didim Belediyesi ile Vakıfbank arasında protokol imzaladı.

Yazan  mavi didim
Oy ver
(0 oy)

Didim Belediyesi ile Vakıfbank arasında protokol imzaladı.

Kamu Çalışanları Sendikalarının bankaların promosyon uygulamasının kurumsallaşması amacıyla başlattıkları çalışmalar sonunda yaklaşık 10 yıldır kurumlar bakanlık düzeyinde ya da özel olarak bankalarla anlaşarak çalışanlarının bankalardan promosyon almalarını sağlıyor, şayet sıkı pazarlık yapılabilir ise kuruma da bazı donanımlar bağış yoluyla temin edilebiliyor.

Didim Belediyesi çalışanlarının bu yıl ki b maaş alacakları bankanın belirlenmesi amacıyla açılan ihalke önceki gün sonuçlandı ve  Didim Belediye personelinin maaş ödemelerine ilişkin olarak ihale süreci sonunda en yüksek teklifi veren Vakıfbank A.Ş. arasında 3 yıllık süre için Banka Maaş Promosyonu anlaşmasına varıldı.

400 personeli kapsayan 15.08.2017 tarihinde saat: 15.00’da Belediye Başkanımız A.Deniz Atabay, Belediye Başkan Yardımcısı Salih Bankoğlu meclis üyelerinden Sinan Ceyhan, Muhasabe Müdürü vekili Iraz Tarımer, sendika temsilcileri ve Halk Bank, İş Bankası, Garanti Bankası, Ziraat Bankası, Vakıfbank, ve TEB’in katılımlarıyla, gerçekleşen ihalede en fazla teklifi veren Vakıfbank Didim Şubesi ihaleyi aldı.

Geçtiğimiz yılda yapılan promosyon anlaşması yenilerek, Vakıfbank ile Didim Belediyesi arasından 3 yıllık anlaşma sağlandı.

Protokolü Didim Belediyesi Başkanlık makamında Didim Belediye Başkanı Deniz Atabay ve Vakıfbank Didim Şube Müdürü Hüseyin Turpçu birlikte imzaladı

 

İmza töreninin ardından açıklama yapan Didim Belediye Başkanı Deniz Atabay; “personellerimizin menfaatlerini koruduğumuza inanıyoruz; 3 yıllık bir süreyi kapsayan protokolün belediye personelimize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü