24 Kasım 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Cuma, 15 Eylül 2017 16:57

TAKIM ONURSAL BAŞKANI ATABAY’I ZİYARET ETTİ

Yazan  mavi didim
Oy ver
(0 oy)

TAKIM ONURSAL BAŞKANI ATABAY’I ZİYARET ETTİ

Didim Belediyespor yarın başlayacak olan lig maçları öncesi  Didim Belediye Başkanı ve takımın  Onursal Başkanı Deniz Atabay’ı ziyaret etti.

Geçtiğimiz sezon takımın BAL’dan Amatör Kümeye düşen takımın yönetiminde bazı istifalar olmuş eksilen yöneticilerin yerine takıma taze kan olarak yeni ve genç yedeklerden üyeler eklenerek yeni yönetim oluşturulmuştu.

Didim Belediyespor Kulüp Başkanlığın Cezmi Arslan, 2.Başkanlığa Evren Ermurat, Başkan Yardımcılığına Erdal Köseoğlu, Sportif Direktör& Genel kaptanlığına Mustafa Teke, Mali İşler Ve Spor Branşları Alt Yapı Sorumluluğuna  H. İbrahim Hacer,  Kulüp Genel Sekreterliğine Ayhan Akay, Kulüp İdari Müdürü olarak da Serhan Seven getirilmişti.

Yöneticiler ve Futbolcular yarın oynayacakları maç öncesi Başkan Atabay’ı  ziyaret ederek hem takımın bu yıl giyeceği formadan ve Mavi Beyazlı Kaşkolden hediye ettiler.

Ziyaret sırasında başkan Atabay ilçeler için spor faaliyetlerinin çok önemli olduğundan bahsetti ve özellikle kazanan ve her sene bir üst liği hedefleyen takımların bulundukları il veya iilçeye tanıtım hizmeti verdiğini ve bundan tüm ilçenin kazançlı çıktığını belirtti.

Belediye olarak imkanların elverdiği ölçüde takıma desteklerini sürdüreceklerini ve bu yıl şampiyonluk hedefiyle tekrar Bölgesel Amatör Lige çıkma mücadelesi verecek olan takıma başarılar diledi ve yarın (17 Eylül 2017)  saat 17’de oynanacak olan maçı izlemek için Didim Atatürk stadyumunda olacağını belirtti.

Didim Belediyespor Kulüp başkanı Cezmi Arslan’da başkan Atabay’ın desteğinin önemli olduğunu belirterek takıma gösterdiği ilglden ve verdiği destekten dolayı teşekkür etti. İç sahada olduğu kadar deplasman maçlarında da başkanı yanlarında görmek istediklerini söylediler.

Arslan; ;bürokratik işleri uzayan ancak bu sezon bitmeden yetiştirmeyi umduğumuz yeni tesisler içinde belediyenin gösterdiği özene de teşekkür ederiz  ve  Aydın’daki işler bittiği anda tesislerimizin temelini atacağız, sezon bitmeden üst liglere yaraşır bir tesisin sahibi olacağız” dedi.

 



mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü