18 Kasım 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Cumartesi, 16 Eylül 2017 15:20

Didim Ticaret Odası Ak Parti’yi Ziyaret Etti

Yazan  mavi didim
Oy ver
(0 oy)

Didim Ticaret Odası Ak Parti’yi Ziyaret Etti


Ticaret Odası heyeti Ak Parti İlçe Yöneticilerine;  başta Hastane, Akbük Kazıklı Milas Havaalanı Yolu ve Didim adına taleplerini içeren raporlar sunmak üzere bir ziyaret gerçekleştirdi.

Didim Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Şaban Üstündağ, Meclis Başkanı Hilmi Yıldırım, Yönetim Kurulu Üyesi Mekin Subaşı ve Meclis Üyesi Deniz Demir’den oluşan Ticaret Odası Heyeti Ak Parti Didim İlçe Başkanlığını ziyaret eden Ticaret Odası Heyetini Ak Parti Didim İlçe Başkanı Cenk Ünlü, Ak Partili Belediye Meclis Üyeleri Şakir Saruhan, Ali Bakay, Maşallah Subaşı ve Cemal Engil ile İlçe Gençlik Kolları Başkanı Kaan Özal Duran karşıladı.

Ticaret Odası heyeti Ak Parti İlçe Yöneticilerine,  başta  Hastane, Akbük Kazıklı Milas Havaalanı Yolu ve Didim adına taleplerini içeren raporlar sundu.

Başkan Şaban Üstündağ, yazılı hale getirilen bu taleplerden en önemli görülenlerin ve bu metne ilave edilmesi gerektiği düşünülen konuların ortak bir mutabakatla belirlenip, ilçedeki siyasi parti temsilcileri ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri ile birlikte Ankara’ya giderek gerekli mercilerle görüşülmesini talep ediyoruz dedi.

MHP İlçe Başkanlığı ile de görüşeceklerini ve bu taleplerini onlara da ileteceklerini belirten Üstündağ, Aydın Milletvekillerimizin önderliğinde bu adımları atmak istediklerini de sözlerine ekledi.

İlçe sorunları konusunda istişarelerde bulunan taraflar mutabakatın sağlanarak ziyaretlerin gerçekleşmesi konusunda fikir birliğine vardı.

 

 

mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü