19 Kasım 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Cumartesi, 16 Eylül 2017 15:25

DİDİM ESNAFINDAN MAVİ BEYAZ KAŞKOLE DESTEK

Yazan  mavi didim
Oy ver
(0 oy)

DİDİM ESNAFINDAN MAVİ BEYAZ KAŞKOLE DESTEK

Didim Belediyespor’a Didimli esnaflar tarafından destekler devam ediyor.

İşyerlerinin en müstesna köşesine asmak için  kaşkol almak isteyen esnafların Didim Belediyespor yöneticiler tarafından teslim edilen kaşkolleri işyerlerinde görünür bir yere asan esnaflar Didim Beleidyespor’a da maddi yardımda bulunuyorlar.

Hafta içinde kaşkol almakiçin yönetim kuruluna başvuran esnaflardan Teknik Ozalit’in sahibi   Orhan Aytekin Bey, Didimspora başarılar diledi ve desteğinin süreceğini söyledi.

Artı's Mangalbaşı lokantasının işletmecisi Serkan Almaz’da Didim Belediyespor Logolu kaşkolü kalabalık yönetici gurubunun elinden aldı ve takıma her zaman her yerde destek olacağını belirtti. Didim esnaflarından Aral Eczanesi sahibi Tütüncü Kardeşler Didim Belediyespor’a manevi  desteğin yanı sıra maddi  desteğe de hazır olduklarını vurgulayarak mavi beyaz kaşkol sahibi oldular.

Metin ve Feridun Tütüncü edindikleri kaşkolün manevi değerinden dolayı  evinde güzel bir köşede sergileyeceğini belirterek takıma başarılar diledi.

 

Didim Belediyespor Başkanı Cezmi Arslan ve Yönetim Kurulu üyeleri Didim Esnafından gördükleri desteğe teşekkür ettiler ve “ Didim Belediyespor Futbol Kulübümüz için Maddi ve Manevi yardımlarından dolayı,  Kulübümüz adına İşlerinde Başarılar diliyorum Sağolsun. Varolsunlar” dedi.

mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü