19 Kasım 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Çarşamba, 20 Eylül 2017 14:52

MAVİ BEYAZ KAŞKOLE İLGİ DEVAM EDİYOR

Yazan  mavi didim
Oy ver
(0 oy)

MAVİ BEYAZ KAŞKOLE İLGİ DEVAM EDİYOR

Didim Belediyespor’un renkleri olan Mavi Beyaz kaşkole ilgi eksilmeden devam ediyor

Didim Belediyesporun lige iddialı giriş yaptığı ve Nazilli Yıldızgücüsporu attığı 3 golle uğurladığı maçın ardından takıma destek olmak için istenilen ve büyük rağbet gören mavi beyazlı kaşkollerden bir tanesini de  Didimli işadamları  Murat Tolga ve Metehan Çağatay aldı. Bürolarında en müstesna yerde duracağını söyleyerek talepte bulundukları kaşkol Didim Spor Yönetim Kurulundan Genel Kaptan Mustafa Teke tarafından Akgünler İnşaat firmasına teslim edildi.

Akgünler İnşaat firması olarak  takıma maddi yardımda da bulunan işadamları bu desteklerinin devam edeceğini de söylediler.

Genel Kaptan Mustafa Teke’de geçtiğimiz hafta galip gelen takımdaki futbolculara sözleşmelerinde belirtilen galibiyet primini de Didimlilerden aldıkları destekle iki katına çıkardıklarını, Mavi beyaz kaşkol ve stad içi reklam panolarından elde edilecek gelirler devam ettiği sürece futbolcuları motive edecek olan galibiyet primlerinin artarak devam edebileceğini de belirtti ve takıma destek veren Murat Tolga ve Metehan Çağatay’a teşekkür etti.

 

Didim Belediyespor’un geçtiğimiz sene yaşadığı şanssızlıklara bu sene izin vermek istemediklerini de belirten Genel Kaptan Teke, tüm Didimlileri ve işadamlarını takıma destek vermeye çağırdı ayrıca tüm taraftarların takımın maçlarına gelerek stadyumu doldurmalarını istedi.

mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü