19 Kasım 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Çarşamba, 20 Eylül 2017 14:52

BAŞSAVCI ÇOBAN’A KOOPERATİFTEN HOŞGELDİN ZİYARETİ

Yazan  mavi didim
Oy ver
(0 oy)

BAŞSAVCI ÇOBAN’A KOOPERATİFTEN HOŞGELDİN ZİYARETİ

Didim’e yeni atanan Cumhuriyet Başsavcısı Fatih Çoban, Esnaf ve Sanatkarlar Kefalet ve Kredi Kooperatifi yönetim kurulu üyelerini makamında kabul etti.

Savcı Çoban’a hoş geldin ziyareti yapan Didim Esnaf ve Sanatkarlar Kefalet ve Kredi Kooperatifi Başkanı Ali İhsan Kubaliç, Musa Ada, Abdulkadir Mirza, Halil İbrahim Seri ve Emin Gümüş Didim’deki esnafın durumu, kooperatifin çalışmaları hakkında bilgiler verdiler.

Başkan Kubaliç, Kooperatifin olanakları,  esnafla olan dayanışması ve bölgedeki kooperatifler arasındaki farkı anlattı , güçlü bir kooperatif olarak esnafın her zaman yanında olmaya çalıştıklarını kredi ve borçlanma imkanları ile ilgili mevzularda bankalardan yardımcı olabildiklerini bu anlamda Didimli çok sayıda ortağının sorunlarını çözmeye çalıştıklarını kooperatif olarak ensafların  kendi kendine yetme, kendi kendine sorumluluk, demokrasi, eşitlik, adalet ve dayanışma birlik içinde olması için çabaladıklarını anlattı.

 

Başsavcı Fatih Çoban görev dönemi içinde Didim’deki STK’lardaki dayanışma ve birlikteliğin devam etmesini diledi ve ziyaretçilere teşekkür etti.

mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü