20 Kasım 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Çarşamba, 20 Eylül 2017 14:53

TÜM EMEKLİ SEN’LİLER TEMSİLCİLERİNİ SEÇTİLER

Yazan  mavi didim
Oy ver
(0 oy)

TÜM EMEKLİ SEN’LİLER TEMSİLCİLERİNİ SEÇTİLER

Geçtiğimiz Günlerde Genel Merkez tarafından yetkilendirilen üyeleri tarafından çalışmalara başlayan yeni  emekli sendikası Tüm Emekli Sen dün yaptığı toplantı ile üyelerin tanışmaları sağladı ve önümüzdeki dönemde Olağan Genel Kurula götürecek yürütme kurulu üyelerini seçti.

Didim’in  emeklilerin yaşadığı bir ilçe olmasına rağmen emeklilerin taleplerini dile getirecek bir oluşumun fiilen olamamasından dolayı bu sendikayı kurmak gerektiğine inandıkları için bir araya geldiklerini belirten üyeler, olağan genel kurula götürecek olan yürütme kurulu üyelerini seçtiler.

Kısa sürede 150 kadar üyeye ulaşan sendikanın hedefinin Didim’de 1000 kadar üye yapma hedefi koydukların da belirttiler.

Önümüzdeki günlerde yapılacak Genel Merkez genel kurulunda Didimli Emeklileri temsil etmek için yapılan Didim Tüm Emekli Sen Yürütme kurulu üyeliklerine Mefaret Karadayı, Serpil Çimen, Sümbül Yılmaz, Nagi Merliç, Yücel Erdoğan, Asaf Pınarbaşı ve Erdem Özden seçildiler.

 

Yürütme kuruluna seçilen üyeler  yapacakları toplantı sonrasında aralarında seçecekleri bir sözcü ile çalışmalarına devam edecekler.

mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü