24 Kasım 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Çarşamba, 20 Eylül 2017 14:53

ÖZEL ADAMLAR 7. KEZ BİR ARAYA GELİYOR

Yazan  mavi didim
Oy ver
(0 oy)

ÖZEL ADAMLAR 7. KEZ BİR ARAYA GELİYOR

Didim’de bu yıl 7. düzenlenecek olan Özel Adamlar Apollon Motofest için motorcular Didim’e gelmeye başladı.

Pazartesi gününden itibaren Didim Taşburun Orman Kampına giriş yapmaya başlayan Motorcular, Türkiye’nin her tarafından bu festival için Didim’de buluşacaklar.

27 İlde başkanlığı bulunan ve 700 kayıtlı üyesi bulunan topluluğun Genel Başkanı Salih Arısoy bugün itibariyle 200 kadar motorcunun Orman kampına giriş yaptığını belirtti ve bu sayının Cuma gün 600’ü geçebileceğini belirtti.

Didim Belediyesi, Didim Motosiklet Topluluğu (DİMOT) ve Özel Adamlar Motorcular Gurubu ile birlikte organize edilen Festival 21-24 Eylül 2017 günleri arasında yapılacak. 22 Eylül 2017 Cuma Akşamı Gala gecesinde eğlenecek olan motorcular için önceki gün Didim’e gelen Eski Motor yarışçısı ve Dünya şampiyonu Sıtkı Erkek’de gala da motor tutkunları ile birlikte olacak.

Festival boyunca kamp içinde çeşitli yarışmalar ve eğlenceler düzenlenecek ve 2017 yılının son motor kampı olması özelliğinden dolayı de Yavaş motor  kullanma ve en iyi modifiyeli motor 1.leri de seçilecek.  Genel Başknan Arısoy  gurup olarak güvenli ve yavaş motor sürmeyi ilke edindiklerini belirtti ve “Özel Adamlar Hız yarışları yapmazlar ve bu yarışmalara katılmazlar” dedi.

Festivalin Organizasyonunda görev alan Özel Adamlar Gurubu Genel Başkanı Salih Arısoy Cumartesi günü Orman Kampından başlayıp, Apollon Tapınağı etrafından Cumhuriyet Caddesi yolu ile Yalı Caddesine inilip geri dönüş için de  Ege Caddesi ve Cumhuriyet Meydanı güzergahıyla İnönü Caddesi  üzerinden Didim Belediyesinin önüne gelineceğini ve tekrar Orman Kampına dönüleceğini belirtti ve kamp içinde spontane gelişebilecek olan bazı performans yarışları ve eğlenceli etkinliklerde yapılacağını söyledi.

 

Her yıl daha fazla katılımla yapılan 7. Apollon Motofest için Orman Kampını Motorculara tahsis eden Didim Belediyesine teşekkür eden Genel Başkan Arısoy Pazar günü itibariyle de motorcuların Didim’de ayrılmaya başlayacaklarını belirterek; “sorunsuz geçen bir festival olmasını diliyorum ve önümüzdeki yıl uluslararası katılımlı bir festival olmasını planlıyoruz” dedi.

mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü