16 Aralık 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Pazartesi, 25 Eylül 2017 20:04

DİDİMSPOR KUŞADASI’NDAN GALİP DÖNDÜ

Yazan  mavi didim
Oy ver
(0 oy)

DİDİMSPOR KUŞADASI’NDAN GALİP DÖNDÜ

Didimspor bu hafta oynanacak olan Didim Derbisinde Yenihisarspor’la karşı karşıya gelme hazırlıklarını yaparken hafta sonunda Kuşadası Trabzon Gençlik Spor’la hazırlık maçı yaptı.

Abdullah Korkutan, Sezgin Bunaldı, Kaan Can Yıldız hakem üçlüsünün yönettiği maçı 6-4 kazanan Didimspor haftaya bu moralle başladı. Murat ,Metin , Nihat , Deniz , Anıl  ve Hüseyin’in golleri ile sevinen takıma yöneticiler Söke yolu üzerindeki Köfteci Yusuf tesislerinde yemek ikram ettiler.

Didimspor antrenörü Alpaslan Başkaya’nın öğrencilerinin Süper Amatör Lig takımlarından Kuşadası Trabzon Gençlik Spor karşılaşmasının ardından takım yöneticileri; “  Hazırlık maçı Skoru Kuşadası Trabzon Gençlik Spor 4 - 6 Didim Spor .   Takımımız sezon öncesi son hazırlık maçını bu haftayı bizim gibi  Bay geçiren Süper Amatör Lig takımlarından Kuşadası Trabzon Gençlik ile yaptı.  Güzel mücadelenin ardından net bir galibiyet ile ayrılmak sezon öncesi yüzleri güldürdü. Misafirperverliğinden dolayı Kuşadası Trabzon Gençlik Spor yöneticileri ve futbolcularına teşekkür eder  başarılar dileriz.   Haftaya oynanacak olan sezonun ilk maçı  Didim Spor -  Yenihisar Spor  'Bizi Destekleyen Tüm Futbol Sevenleri Bekleriz” dediler

 

 

mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü