22 Kasım 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Salı, 26 Eylül 2017 16:42

TÜM EMEKLİ SEN DİDİM ŞUBESİ 1. OLAĞAN GENEL KURULUNU YAPTI

Yazan  mavi didim
Oy ver
(0 oy)

TÜM EMEKLİ SEN DİDİM ŞUBESİ 1. OLAĞAN GENEL KURULUNU YAPTI

Kısa süre içinde şube oluşturabilme yeter sayısına ulaşan Tüm Emekli Sen  1. Olağan Genel Kurulunu yaptı. Geçtiğimiz Günlerde Genel Merkez tarafından yetkilendirilen üyeleri tarafından çalışmalara başlayan yeni  emekli sendikası Tüm Emekli Sen dün yaptığı toplantı ile üyelerin tanışmaları sağladı ve önümüzdeki dönemde Olağan Genel Kurula götürecek yürütme kurulu üyelerini seçmişti.

Dün (26 Eylül 2017) Eğitim Sen’de Saat 12.00’de yapılan Genel Kurula yeni üyeler katılarak kendilerini temsil edecek olan Yönetim Kurulunu, Disiplin Kurulunu ve Denetim ile  üst kurul delegelerini seçtiler.

Didim’in  emeklilerin yaşadığı bir ilçe olmasına rağmen emeklilerin taleplerini dile getirecek bir oluşumun fiilen olamamasından dolayı bu sendikayı kurmak gerektiğine inandıkları için bir araya geldiklerini belirten üyeler, olağan genel kurula götürecek olan yürütme kurulu üyelerini seçtiler.

Kısa sürede 150 kadar üyeye ulaşan sendikanın hedefinin Didim’de 1000 kadar üye yapma hedefi koydukların da belirttiler.

 

Yapılan Genel Kurul ardından toplantı yapan Yönetim Kurulu üyeleri kendi aralarında görev dağılımı yaptılar. Tüm Emekli Sen Didim Şube Başkanlığına Asaf Pınarbaşı, Şube Sekreterliğine Nagi Meriç, Mali Sekreterliğe Yücel Erdoğan, Basın Halkla ilişkiler Sekreterliğine Erdem Özden, Örgütlenme Sekreterliğine Mefaret Karadayı, Hukuk ve Toplu Sözleşme Sekreterliğine Serpil Çimen,  Kadın vre Sosyal Güvenlik Sekreterliğine Sümbül yılmaz getirildi.

mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü