22 Kasım 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Salı, 26 Eylül 2017 16:44

ESNAF ODASINDA 2 MÜDÜRE ZİYARET

Yazan  mavi didim
Oy ver
(0 oy)

ESNAF ODASINDA  2 MÜDÜRE ZİYARET

Didim Esnaf ve Sanatkarlar Odası Yönetim Kurulu Üyeleri eğitim öğretim yılının başlaması Nedeniyle Milli Eğitim Müdürü Recep Akdemir’i makamında ziyaret ederek  hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

Ziyaret katılan Didim Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Yaşar Pektaşoğlu, Başkan Yardımcıları Metin Destici ve Erkan Kaya,  Müdür Akdemir’e oda olarak eğitim öğretim yılında maddi manevi her türlü desteği vereceklerini bildirerek Didim’deki okulların durumu hakkında bilgi aldılar.

Kuruldukları günden bu yana Didim’de eğitimin gelişmesi için üzerlerine düşen her türlü işi yapmaya çalıştıklarını belirten oda yöneticileri bundan sonrada bu yardımları gönüllü olarak katıldıklarını belirtti ve Didim’deki okulların bazı ihtiyaçları bazı öğrencilerin giyim ve kırtasiye yardımlarıyla destek verdiklerini söylediler.

Didim Milli Eğitim Müdür Recep Akdemir’de Eğitim öğretim yılının yeni başladığını mutlaka eksikliklerin olabileceğini, bu konuda kamu kaynaklarından yararlandıklarını ancak Didimlilerinde bu çalışmalara desteklerinden memnun olacakları belirterek oda yöneticilerine teşekkür etti. Oda yönetim kurulu üyeleri Müdürü Recep Akdemir’e başarılı bir eğitim öğretim yılı dilediler ve Türk Bayrağı hediye ettiler.

Daha sonra Mesleki Eğitim Merkezine geçerek Oda yöneticileri burada yeni atanan Mesleki Eğitim Merkezi Müdürü Ahmet Turan Kaya’yı Ziyaret ettiler.

Daha önce Didim’de Milli Eğitim Müdürlüğü de yapan Ahmet Turan Kaya ile,  oda ve merkez  işbirliği içinde yaptıkları çalışmaların devamını ve yeni projeler hakkında konuşan Didim Esnaf ve Sanatkarlar Odası yöneticileri Didim’im potansiyel olarak işsizlik sorununu kış aylarında arttığını ve  bu nedenle özellikle kış aylarında meslek edindirme konusunda projeler üretilebileceğin hakkında görüş birliğine vardılar ve devam eden  kurslar ve yapılacak sınavlarda odanın üzerine ne düşerse yapacakların belirterek Merkez Müdür Ahmet Turan Kaya’ya hayırlı olsun dileklerini de ilettiler.

 

Oda yöneticiler yeni merkez müdürü Kaya’ya da Türk Bayrağı hediye ettiler.

mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü