19 Kasım 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Çarşamba, 27 Eylül 2017 17:05

ODA’NIN BAYRAK HEDİYE ETME GELENEĞİ DEVAM EDİYOR

Yazan  mavi didim
Oy ver
(0 oy)

ODA’NIN BAYRAK HEDİYE ETME GELENEĞİ DEVAM EDİYOR

Esnaf Odasının bu sene ahilik haftası ziyaretleriyle başlattığı Türk Bayrağı hediye etme geleneği dün ziyaret ettikleri Halk Eğitim Merkez Müdürü Nuri Öner ile devam etti.

Kurum müdürlerine hoş geldin ziyaret ve yeni sezonda işbirliklerini konuşmak için başlatılan nezaket ziyaretlerinde Türk Bayrağı hediye etme geleneği tüm kurum amirleri tarafından büyük heyecanla karşılanıyor ve büyük teşekkür alıyor.

Halk Eğitim Merkez Müdürü ziyaret eden Didim Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Yaşar Pektaşoğlu  ile yönetim kurulu üyeleri ziyaret eden Metin Destici ve Erkan Kaya Oda ile Halk Eğitim Merkezi’nin yaptığı ortak çalışmaları değerlendirmek ve yeni dönem başlayacak olan 600’e yakın meslek edindirme kurslar hakkında Odanın planladığı kursların ortak yapılması konularını görüştüler. Merkez Müdürü Nuri Öner,  birlikte projelendirilen kurslardan işe girenlerin olmasında çok sevindiğini bu geri dönüşlerin çok önemli olduğunu ve yaptıkları işin önemini ortaya çıkararak insanların hayatlarına güzel katkı vermenin mutluluğunu yaşadığını belirterek Oda ile işbirliğini sürdürmeye elbette devam edeceklerini belirtti.

Oda yönetimi gelenek başlattıkları bayraklardan birisini de Müdür Nuri Öner’e verdi. Müdür Öner’de  “herkesin guru duyarak aldığı bayrağı bende seve seve kabul ediyorum ve çok teşekkür ediyorum” dedi.

 

 

mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü