17 Kasım 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Çarşamba, 27 Eylül 2017 17:07

DİDİMLİ BURAK FENERBAHÇE YOLUNDA

Yazan  mavi didim
Oy ver
(0 oy)

DİDİMLİ BURAK FENERBAHÇE YOLUNDA

 

Didim Fenerbahçespor okulunda yetişen ve altyapıya seçilen Burak Alp Koşer ve okul yöneticileri Kaymakam Türköz’ü ve Didim Fenerbahçeliler Derneğini ziyaret eetiler. Koşer daha sonra  eğitim gördüğü Efeler okuluna giderek öğretmenlerine ve  arkadaşlarına  da veda etti.

İlk olarak Didim Fenerbahçe Spor Okulu yöneticileri Didim Kaymakamı Mehmet Türköz’ü ziyarette bulundu. Ziyarette Didim FB Spor okulundan yetişerek FB altyapısına seçilen Burak Alp Koşer’de katıldı.

Didim Fenerbahçe Spor Okulu Sorumlusu Özkan Caymaz, Antrenörler Ali Rıza Gürbüz ve Alpaslan Başkaya ile birlikte Didim Kaymakamı Mehmet Türköz’ü hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyarete Didim FB spor okulundan Fenerbahçe spor kulübü U-12 takımına seçilen Burak Alp Koşer’de katıldı. Ziyarette Spor okulu çalışmaları konusunda Kaymakam Türköz’e bilgi verilirken, Didim’de spor faaliyetleriyle ilgili bilgiler aktarıldı.

Kaymakam Türköz’de kendisinin de FB olduğunu belirterek, Didim’den FB altyapısına bir futbolcu gönderilmesinin önemli olduğunu ifade etti ve Burak Alp Koşer’e başarılar diledi.

Okul sorumluları ikinci ziyaretlerini Didim Fenerbahçeliler Derneğine yaptı. idim Fenerbahçe Spor Okulu Sorumlusu Özkan Caymaz ile beraberindekiler Didim Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Dilaver Demir’i ziyarette bulundu. Ziyarette konuşan Dernek Başkanı Demir, Didim’den bir sporcunun FB altyapısına gitmesinin kendilerini sevindirdiğini belirterek, Didim Fenerbahçe spor okulu sporcusu Burak Alp Koşer’e başarılar diledi.

Son ziyaret okuluna  Didim Fenerbahçe Spor Okulu Sorumlusu Özkan Caymaz ve beraberindekiler, FB altyapısına giden Burak Alp Koşer’in okulu Efeler Ortaokuluna ziyarette bulundu. Koşer, Okul Müdürü Erkan Baki’ye veda ederek Didim’i en iyi şekilde temsil edeceğini belirtti.

Okul Müdürü Baki ise Koşer’e başarılar dileyerek, kendisinin de FB olduğunu belirterek, Koşer’i yakında takip edeceklerini bildirdi.

 

 

mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü