24 Kasım 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Cuma, 29 Eylül 2017 13:46

DİDİM BELEDİYESPOR’A BAŞARI YEMEĞİ

Yazan  mavi didim
Oy ver
(0 oy)

DİDİM BELEDİYESPOR’A  BAŞARI YEMEĞİ

Didim Belediyespor’un sezon iki de iki maç galibiyeti ve puan tablosunda ikincilik sırasına oturması Didimli esnaf tarafından memnuniyetle karşılanırken, takımın Artı’s Mangal restoranda bir yemekle kutlandı.

Önceki gün akşam restorandaki kutlamaya tüm takım yöneticililere, antrenör Ayhan Yıldız’a ve yardımcısı Nevzat Kafadaroğlu ve yardımcısı altyapı takımlarının antrenörleri ile  Didim Belediye Başkanı Deniz Atabay ve meclis üyeleri de katıldı.

Yemek öncesinde Artı’s Mangal işletmecisi Serkan Almaz ayrıca kulübe para yardımında da bulundu. Kulüp Başkanı Cezmi Arslan işletmeci Almaz’a  çok teşekkür etti ve Didim Belediyespor bu yıl belediyemizin ve esnafımızın desteği ile iyi yerlere gelecek, sezona iyi başladık. İki maçımızda da galip gelmek umudumuz artırdı. Sezona zaten iddialı başlamıştık ve bu başarılar bizi sevindirdi ve Didimli spor severler tarafından da takdir edildi” dedi ve tüm Didimli futbolseverleri Pazar günü Saat 16’da Atatürk Stadyumunda oynanacak Tepecik Tuğlaspor maçına davet etti.

Didim Belediye Başkanı Deniz Atabay’da futbolculara yaptığı konuşmasında son iki maçta gösterdikleri başarı için teşekkür ederek disiplinli ve hocalarının ve yöneticilerin sözlerini ve taktiklerini dikkate almalarını istedi.

 

Belediye olarak takıma destek olduklarını ve imkanlar dahilinde daha çok yardım etmeye çalıştıkları belirterek sporda başarı tesadüf değildir, çok çalışmayı gerektirir diyerek Antrenör Ayhan Yıldız’ı ve  futbolcuları iki hafta içinde gösterdikleri çaba ve sonucunda alınan galibetten dolayı tebrik etti.

mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü