24 Kasım 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Çarşamba, 04 Ekim 2017 16:19

“TAKIMINA,SAHİP ÇIK “1 FORMA'DA SEN AL”

Yazan  mavi didim
Oy ver
(0 oy)

“TAKIMINA,SAHİP ÇIK “1 FORMA'DA SEN AL”

Didim Belediyespor  “1 Forma’da Sen Al” adı altında bir kampanya başlattı ve Didimli esnafa Didim Belediyespor’un orijinal formaları armağan  ediliyor.

Didim Belediyespor’un geçtiğimiz hafta Tuğla galibiyeti ile 3 maçta 3 galibiyet Didimli spor severleri takım hakkında  olumlu düşüncelere sevk ederken artan seyirci sayısı da umut verici oldu.

Belediyespor yöneticileri geçtiğimiz günlerde Mavi Beyazlı Kaşkol edinmek isteyen taraftarlarına kaşkolleri işyerlerinde teslim etmeyi sürdürürken, yeni bir kampanyayla isteyen taraftarlarına Didim Belediyespor’un orijinal formasını hediye ediyor ve Didimlilerde takıma maddi ve manevi destek vermesi isteniyor.

1 Formada Sen Al kampanyasına ilk katılanlardan biriside Didimli İşadamı Emin Özer oldu. Her sene takıma destek olan Özer,  geçtiğimiz sene de takımın gidişatı kötü olduğu dönemlerde bile “Söz konusu Didim’de gerisi teferruattır” diyerek desteklerini sürdürmüştü.

 

Kendisine Forma hediye eden Didim Belediyespor yöneticilerine destek için bir çek yazan Özer her zaman takımın yanında olduğunu belirtti. Yöneticiler destek için Emin Özer’e teşekkür ettiler.

mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü