22 Kasım 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Perşembe, 05 Ekim 2017 14:32

AYDINLI ÖĞRENCİLERE BURS

Yazan  mavi didim
Oy ver
(0 oy)

AYDINLI ÖĞRENCİLERE BURS

Aydınlılar Eğitim, Kültür ve Dayanışma Derneği, Ankara’da üniversite Eğitimi gören Aydınlı öğrencilere burs verecek.

Aydınlılar Eğitim, Kültür ve Dayanışma Derneği Ankara’daki üniversitelere kazanan öğrencilere burs vermek için    dernek bünyesinde TC Ziraat Bankası Kızılay/Ankara Şubesinde sadece burs için kullanılmak üzere hesap oluşturdu.

Buraya bağış yapmak isteyen  Aydınlılara çağrı yapan dernek başkanı Halil Apaydın “bu hesapta bir miktar para birikmesine rağmen  derneğimiz burs hesabına bağış yapmak isteyen hemşerilerimize yeniden hatırlatmak isteriz.” Dedi.

Burslardan yaralanmak isteyen öğrencileri içinde açıklama yapan Apaydın “Burs almak isteyen öğrencilerimiz için hazırladığımız Derneğimizin “Burs Yönergesi”, “Bursiyer Aday Başvuru Formu” ve “Burs Başvuru Şartları” derneğimize www.efeler.org resmi internet sitesinde yayımlanmıştır. Burs almak isteyen öğrencilerimiz ilgili bilgi ve belgeleri doldurup Ekim ayı sonuna kadar derneğimize iletmeleri gerekmektedir.

Burs başvuruları yönetim kurulumuz içinden oluşturulacak komisyon tarafından incelenerek burs alacak öğrencilerin belirlenecektir.” Dedi.

 

Genel Başkan Halil Apaydın “Bu kapsamda ihtiyaç sahibi daha çok öğrenciye ulaşabilmek için tüm hemşerilerimize yönetim kurulumuzun almış olduğu bu karara destek olmaya davet ediyoruz.  Gençlik hepimizin ve gençlerimizin eğitimlerine destek olmanın bir görev olduğuna inanıyoruz. Bu sesimize kulak veren hemşerilerimize teşekkür eder, bağışta bulunmak isteyen hemşerilerimize hatırlatmada bulunmak isteriz. Bağış yapmak isteyen hemşerilerimiz  TC Ziraat Bankası Kızılay/Ankara Şubesi’nde IBAN No: TR60 0001 0011 3343 6840 8050 04 hesaba yatırabilecekleri gibi düzenli ödeme için EFT talimatı da verebilecekleri hatırlattı.

mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü