19 Kasım 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Çarşamba, 11 Ekim 2017 15:41

HAFTA SONU FUTBOLA DOYACAĞIZ

Yazan  mavi didim
Oy ver
(0 oy)

HAFTA SONU FUTBOLA DOYACAĞIZ

Didim’in takımlarından  Didim Belediyespor, Didimspor ve Yenihisarspor bu hafta sonu ev sahibi takım olarak konuklarını ağırlayacak.

15 Ekim  2017 Pazar günü Didim’de oynanacak maçların ilki sentetik çim sahada Saat 13’de Yenihisarspor geçen hafta Didimspor tarafından yaralanan Sökegücü takımı ile karşılaşacak. Sökegücü takımı  aldığı yenilginin hırsı ile bu sene zorlu bir maçta Yenihisarspor2un zorlanacağı sanılıyor. Ancak galibiyet takımın performansı ile belirlenecek.

Yine Yan sahada Didimspor saat 15’de Güzelçamlı takımını ağırlayacak, geçtiğimiz hafta 8 gol atarak iddiasını başlatan Didimspor’un rakibi ise Bağarası Belediyespor’a 4 gol atan Güzelçamlı takımı.

Yine iddialı bir maça çıkan Didimspor bu haftayı sıkı antrenman ve taktik çalışmaları ile geçirdi.

Aydın Süper Amatör liginde geçtiğimiz hafta Liderlik koltuğuna oturan Didim Belediyespor’da yine Pazar günü saat 15’de Atatürk Stadyumunda Germencikspor’u ağırlayacak. Geçtiğimiz hafta Çine Madranspor’a  5-1 yenilen Germencikspor’da bu yenilginin hırsıyla Didim Belediyespor karşısına çıkacak.

Didimli futbol severler Pazar günlerini saat 13’de başlayacak karşılaşmalar için tüm günlerini  stadyumda geçirecekler.  Meteorolojik havanın açık olacağı tahmini de tutarsa futbol severler güzel bir hafta sonu geçirecekler.

 

 

mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü