14 Aralık 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Perşembe, 12 Ekim 2017 15:33

“TURİZM ve SPOR ÖZDEŞTİR!..”

Yazan  mavi didim
Oy ver
(0 oy)

“TURİZM ve SPOR ÖZDEŞTİR!..”

Didim Turizm Derneğinin toplantısında Didim’in kentsel sorunlarının çözülmesi ve tanıtılması için  Turizm kadar Sporunda önemli olduğunu belirten Kaymakam Mehmet Türköz’ün değerlendirmesi Didim Belediyespor yöneticilerini memnun etti.

Kaymakam Türköz DİTUR’un yemekli toplantısında kentin sorunları işbirliği içinde çözülebileceğini anlatırken, tanıtımın önemli olduğunu belirtmiş ve bu tanıtımda turizm kadar Sporunda önemi vardır  açıklamasını yapmıştı.

Yemekli dayanışma toplantısına katılan Didim Belediyespor yöneticileri  Kaymakam Türköz’ün bu açıklamasının gecenin daha anlamlı hale gelmesini sağladığını belirttiler.

 

Didim Belediyespor Başkanı Cezmi Arslan; “Kaymakam Mehmet Türköz bizim yıllardır söylediğimiz ve inandığımız bir konuyu konuşmasına taşıdı bundan çok memnun olduk ve umutlandık, kendisinin spor konusunda bu kadar duyarlı olması Didim’deki spor camiası için çok önemli bunu fırsat bilerek kaymakamlık ile birlikte bir çok şeyi başarabiliriz. Kendisine  teşekkür ediyoruz. Kendisini Didim Belediyespor taraftarı kabul ettiğimiz kendisine söylem şansımız olmuştu. Bundan sonra tüm maçlarımızda yanımızda olursa çok seviniriz” dedi.

mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü