19 Kasım 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Salı, 17 Ekim 2017 15:56

MÜDÜR AKDEMİR’E TEMA’CI ROZETİ TAKILDI

Yazan  mavi didim
Oy ver
(0 oy)

MÜDÜR AKDEMİR’E TEMA’CI ROZETİ TAKILDI

TEMA Didim Temsilcisi Salih Bozkurt, Başkan yardımcısı  Ayhan Kızgıngül ve  Lütfiye Baskın, Milli Eğitim Müdürü Recep Akdemir’i  makamında ziyaret ederek TEMA rozeti taktılar.

TEMA’çılar  Müdür Akdemir’e  vakıf olarak Didim’de neler yaptıklarını ve önümüzdeki günlerde yapmayı planladıkları etkinlikler konusunda desteğini istediler.  Geçtiğimiz yıl okullarda öğrenciler ile yürüttükleri çalışmaların  öğrencilerin sosyal hayatında ve çevreye duyarlılık konularında faydalı olduğuna inandıklarını , bu sene de bu konuda MEM’le işbirliği içinde olmak istediklerini söylediler.

Müdür Akdemir  okullarda ve öğrencilerle yapılacak çalışmalar konusunda yeni yayınlanan bir tailmatla bu çalışmaların il müdürlüğü izni ile olacağını ancak bu konuda il Milli Eğitiminin destek olacağına anadığını belirterek vakfın başarılı çalışmalarını takdir ettiğini izinler alınması durumunda seve seve okullardaki çalışmalara katkı koyabileceğini belirtti.

 

Daha sonra TEMA Vakfı Didim İlçe Başkanı Salih Bozkurt Müdürü Akdemir’e  üyelik formu vererek kendisinin de TEMA gönüllüsü olmasını istedi ve yakasına TEMA rozeti takarak TEMA’lı ilan etmiş oldu.

mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü