20 Kasım 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Cuma, 20 Ekim 2017 14:43

ONUR AKBUDAK OKURLARIYLA BULUŞACAK

Yazan  mavi didim
Oy ver
(0 oy)

ONUR AKBUDAK OKURLARIYLA BULUŞACAK

Didim Kitap Severler Kulübünün gerçekleştirdiği yazar buluşmalarının bu ayki konuğu Yazar Onur Akbudak olacak.

Kitap Severler Kulübü Didim’deki kitap severlerinin bir araya gelip kitap okuyup tartıştıkları ve yeni çıkan kitapları değerlendirdikleri bir topluluk olarak geçtiğimiz yıldan beri faaliyet gösteriyor.

Gönüllü 25 kadar kitap severin en az ayda bir kez toplanarak  yeni okudukları kitapları birbirlerine tavsiye ettikleri toplantıları düzenli olarak devam ederken  gurup üyeleri okudukları kitapları değitirerek daha çok okunmasını sağlıyorlar ve kimi zaman da yol üzerindeki ya da parklardaki banklarda kitap unuturak herkesin okumasını sağlıyorlar.

 

Kulüp bu ay Kasabada Yeni Bir şey Yok adlı ilk kitabı yayınlanan  Onur Akbudak’ı Didimlilerle buluşturacak. 20 kısa öyküden oluşan, kasaba yaşamına dair yazdığı kitabı çeşitli dergilerde ve kitap çalışmalarında ismine rastlanan bir yazar 28 Ekim 2017 günü Didim’de Cafe Mania’da okurlarıyla buluşacak.  kitabının yazılış süreci, hangi duygularla yazdığı  gibi bir çok soruyu da yapacağı söyleşide anlatacak olan yazar okurları için kitapta imzalayacak.

mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü