24 Kasım 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Cuma, 20 Ekim 2017 14:44

CHP MUHTARLARI UNUTMADI

Yazan  mavi didim
Oy ver
(0 oy)

CHP MUHTARLARI UNUTMADI

19 Ekim günün Muhtarlar günü olması sebebiyle CHP ilçe yönetimi Didim’deki mahalle muhtarlarını ziyaret ederek yaptıkları görevin önemini bildiklerini ve kamu işlerinde halk ile devlet arasındaki koordinasyonu yürüttükleri ve komşularının sorunlarında gösterdikleri özveriden dolayı kendilerine teşekkür ettiler.

Parti yöneticileri 19944 yılında çıkarılan 4541 Sayılı Şehir ve Kasabalarda Mahalle Muhtar ve İhtiyar Heyetleri Teşkiline Dair Kanun ile görevlerinin yasal statüye kavuştuğunu o günden bu yana kuralları da olan bir kurum olarak vatandaşla devlet arasındaki görevlerini yerine getirdikleri için kendilerine ve geçmişteki tüm muhtarlara teşekkür ettiler.
Didim’in en eski muhtarlarından olan .Bahri Aşık’ı da ziyaret eden yöneticiler Aşık Muhtarın ilçe için çok önemli işler yaptığını bunların bir çoğunu ekonomik beklenti içerisine girmeden yaptığını hatırlatarak. Didim’deki tüm muhtarların bu anlayışla çalıştığının emin olduklarını söylediler.

 

CHP yöneticileri Didim’deki tüm muhtarları bürolarında ziyaret ederek kendilerine görevlerinde başarılar dilediler ve çiçek armağan ettiler.
mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü