18 Kasım 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Pazartesi, 23 Ekim 2017 15:22

DİDİMSPOR 9 PUANLA 2.LİK KOLTUĞUNA OTURDU

Yazan  mavi didim
Oy ver
(0 oy)

DİDİMSPOR 9 PUANLA 2.LİK KOLTUĞUNA OTURDU

21 Ekim 2017 günü  saat 15.00 Söke sentetik sahada başlayan Söke Gençlikspor – Didimspor maçını  Özkan Demirci                Rüçhan Yürek    Veli Günay’ın yönettiği maç Didimspor’un 3-1 üstünlüğü ile bitti.

Didimspor aldığı 3 puanla  2’lik koltuğuna oturarak Bağarası maçında 7 gol atan Davutlar Belediyespor’un peşinden Lideri zorlamaya başladı.

Maçın ilk 3. Dakikasında Söke Gençliksporlu oyuncunun kaleciye verdiği geri pas gol olunca kendi kalesine gol atan Gençlikspor pişmanlık yaşadı ve ardından Didimspor’un kalesine attığı golle beraberliği sağladı.

Havanın çok güzel olmasından tribünler de çok sayıda taraftar maçı izleme fırsatı buldu. Beraberliğin ardından  Didimspor’un yoğun atakları gol getirdi.  30. Dakika da Metinin köşe vuruşundaki top  Anıl'ın kafa vuruşuyla filelerle buluştu.  Didimspor bu golle 2-1 öne geçerek ilk yarıyı bitirdi .

İkinci yarıya başlayan takımlardan Didimspor atak futbolunun semeresini aldı ve  58. Dakika da Metin’in nefis golüyle skoru belirledi.  Söke Gençlikspor 1-3 Didimspor’luk skorla maç sona erdi. Bu skor Didimspor’un 9 punana yükselmesine ve puan tablosunda 2. Sıraya yükselmesine de katkısı oldu.

 

Didimsporlu futbolcular ve yöneticiler galibiyetin sevincini beraber yemek yiyerek kutladılar.

mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü