19 Kasım 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Pazartesi, 23 Ekim 2017 15:26

MÜTEAHHİTLERİN TOPLANTISI 2 GÜN ERTELENDİ

Yazan  mavi didim
Oy ver
(0 oy)

İnşaat Sektörünün Sorunları için Anket Yapılıyor

MÜTEAHHİTLERİN TOPLANTISI 2 GÜN ERTELENDİ

Didim Ticaret Odası’nda  18 Ekim 2017 tarihinde ilçemizde faaliyet gösteren müteahhitlerle bir toplantı gerçekleştirilmiş, o toplantıda konuşulanlar neticesinde yeni bir toplantı yapılmasına karar verilmişti.

Toplantıda alınan 25 Ekim çarşamba olarak kararlaştırılan toplantı   öncesinde hazırlık yapılması ve gündem oluşturulması için Oda tarafından bir anket hazırlanmış ve inşaat sektöründe faaliyet gösteren iş adamlarına mesaj yoluyla bildirdi.

Anket sonuçlarının toplanabilmesi  için düzenlenen Toplantı 27 Ekim 2017 Cuma saat 17:00'ye ertelendi.

İnşaat sektöründe faaliyet gösteren  sorunlarının tespiti ve çözümü için hazırlanan  ankete katılarak fikirlerin paylaşmasını isteyen Oda yönetimi http://didimto.org.tr/sektor-analiz.html linkinden sorunların iletilmesini istedi.

Odanın İnternet sitesinde anketle ilgili olarak üyelerine şu bilgi verildi; “İlettiğiniz sorun ve çözüm önerisi 27 Ekim 2017 Cuma günü saat 17:00'da İnşaat meslek komitesinde yer alan üyelerimizle yapılacak toplantıda istişare edilerek raporlaştırılacaktır. Bu rapor İlçe ve il belediyeleri, Çevre ve Şehircilik il müdürlüğü, Aydın milletvekilleri ve ilgili bakanlıklarla paylaşılarak çözüm yolları aranacaktır.”

 

mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü