24 Kasım 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Perşembe, 26 Ekim 2017 15:42

Gol Şöleni Bekliyoruz !

Yazan  mavi didim
Oy ver
(0 oy)

Gol Şöleni Bekliyoruz !

Didim’in gözdesi olan 3 takım,  yine (29 Ekim 2017) Pazar günü ard arda çıkacakları sahadan Didimli futbol severlere  şölen yaratarak ayrılmaları bekleniyor.

Pazar günü  ilk Maç Yenihisarspor ile  Söke Gençlikspor arasında oynanacak ve saat 13’te başlayacak. Geçtiğimiz hafta şanssızlık yaşayarak Güzelçamlıspor’a yenilen Yenihisarlıların haftayı sıkı antrenmanla geçirdikleri ve konuklarını puansız olarak göndermeleri bekleniyor.

Futbolseverleri tercih yapmak zorunda bırakan Didimspor ve Didim Belediyespor maçlarının ikisinin de saati 15,00.  Taraftarlar bu durumun düzeltilmesini isterken takımlardan birini tercih zorunda bırakılmalarından rahatsızlar.

Didimspor’un rakibi gurubun en zorlu takımlarından ve özellikle holigan taraftarı bulunan Davutlar Belediyespor. Didimspor bu maçta hem taraftar desteği bekliyor hem de haftayı çalışarak geçirmelerinin semeresini alarak gurupta Davutlar Belediyespor’un yerine liderlik koltuğuna oturmayı amaçlıyorlar.

Didim Belediyespor yenilmezlik unvanını bırakmamak için çalışmalarını çift antrenmanla sürdürüyor. Gurubun en alt sırasında bulunan Kuşadası Trabzon Gücü’nü rahat yenebilmeyi planlıyor.

 

Hafta boyunca Didimlilerden büyük destek gören Didim Belediyespor futbolcuları antrenmanlara devam ederken yöneticilerde “Takımına Sahip Çık” kampanyasını yürütüyor ve Didimlileri ziyaret ederek kaşkol ya da formalarını teslim etmeye devam ettiler.

mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü