19 Kasım 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Cumartesi, 28 Ekim 2017 14:38

HAYDEE DİDİM BELEDİYESPORLA DAYANIŞMAYA

Yazan  mavi didim
Oy ver
(0 oy)

HAYDEE DİDİM BELEDİYESPORLA DAYANIŞMAYA

Didim Belediyespor yararına düzenlenecek konserin günü belli oldu.

Didim Belediyespor yararına Karadeniz Müziğinin güçlü sesi  Resul Dindar 11 Kasım 2017 günü sahne alacak. Dündar konseri Sensation Clup’te gerçekleşecek ve bilet satışları bugünden itibaren başladı.

Didimli taraftarlar ve Resul Dindar hayranları biletlerini Mustafa Emlak, Didim Teknoloji, Harput Emlak, Atasoy Elektrik, Kılıçoğlu İletişim, Saloon Turgay’dan ve konser günü Sensation Clup kapı girişinde alabilecekler.

Resul Dindar, 2008 yılı Temmuz ayında arkadaşlarıyla birlikte Karmate grubunu kurdu ve grubun solistliğini yaptı. Karmate, Nani ve Nayino adlı iki albüm çıkardı.

SPONSOR BİLBORDALARI TÜKENDİ

Didim Belediyespor yararına konser organizasyonu sürerken Didim Atatürk Stadyumundaki sponsor billboardları da tamamlanmak üzere.

Başta Didim Kaymakamı Mehmet Türköz ve Didim Belediye Başkanı Deniz Atabay’ın destek mesajlarının billboardları saha kenarında yerini alırken 21 firma da takıma destek amaçlı yaptıkları yardımlar karşılığında sporseverler tarafından hatırlanması için bilbordlarda yer aldı.

Halen iki kale arkasındaki alan için sponsorluk görüşmeleri devam ederken Didim Belediyespor yönetimindeki işadamları kendi reklamlarını asmadılar ve geçen sene kendilerine ait reklamların yerine destek verenlerin adlarının olmasını istediler.

 

Didim Belediyespor Kulübü Başkanı Cezmi Arslan, Didim Kaymakamı Mehmet Türköz ve  Didim Belediyesporun Onursal Başkanı olan Deniz Atabay başta olmak saha kenarına reklam veren sponsorlara ile  forma ve kaşkol olarak takımla dayanışmaya giren tüm taraftarlar teşekkür etti ve “bu destekler bizleri daha da güçlendiriyor. Takımımız başarı ile bu desteklerin boşa gitmeyeceğine inanıyorum. Amacımız önümüzdeki yıl BAL’a geri dönmek ve taraftarlarımızın ve destekçilerimiz yüzünü kara çıkartmamak,  umarım başarılarımız daim olur.” Dedi.

mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü