19 Kasım 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Salı, 31 Ekim 2017 14:55

GAZİ İLKOKULU OKULUNDAN PEKTAŞOĞLU’NA TEŞEKKÜR PLAKETİ…

Yazan  mavi didim
Oy ver
(0 oy)

GAZİ İLKOKULU OKULUNDAN PEKTAŞOĞLU’NA TEŞEKKÜR PLAKETİ…

Didim Gazi İlkokulu Aile Birliği yöneticileri, Didim Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Yaşar Pektaşoğlu’na ziyaret edip katkılarından dolayı teşekkür plaketi verdi.

Didim Gazi İlkokulu Müdürü Birol Kurt, Okul aile birliği Başkanı Deniz Demirtaş ile okul aile birliği yöneticilerinden oluşan heyet, Didim Esnaf ve Sanatkarlar Odasını ziyaret etti. Ziyarette Gazi İlkokulu heyetini Oda Başkanı Yaşar Pektaşoğlu ağırladı. Okul Müdürü Birol Kurt okulda yaptıkları çalışmaları ile yeni dönemde yapılacak çalışmalar hakkında bilgiler verirken, okul aile birliğiyle birlikte yürüttükleri çalışmalara değindi.

 

Didim Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Yaşar Pektaşoğlu ise oda olarak her dönem eğitimin yanında olduklarını belirterek, oda olarak yıllardır üniversite öğrencilerine burs verdiklerini, bunun yanı sıra okullardan gelen talepleri de geri çevirmediklerini söyledi.

 

Ziyaretin sonunda Okul Müdürü Birol Kurt ve Okul Aile birliği başkanı Deniz Demirtaş katkılarından dolayı Başkan Pektaşoğlu’na teşekkür plaketi verdi.

mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü