20 Kasım 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Cuma, 03 Kasım 2017 14:50

EMEKLİLER YÜRÜYOR

Yazan  mavi didim
Oy ver
(0 oy)

EMEKLİLER YÜRÜYOR

Tüm Emekliler Sendikası Didim Şubesi üyeleri ve aileleri hafta sonu sağlıklı yaşam için yürüyecekler.

Cumhuriyet Meydanından başlayıp Altınkum Barış Kafede sona erecek yürüyüş öncesi sağlıklı kalmak için yapılması gereken bazı aktiviteler ve özellikle tempolu  ve her gün yapılan yürüyüşün ilerleyen yaşlardaki kas iskelet sistemi ve benden sağlığı için önemi anlatılacak.

Geçtiğimiz hafta ‘Kanserin nedenleri, korunma yolları ve tedavisi’ konulu Sağlık Seminerlerinin ilkini yapan Tüm Emekli Sen önümüzdeki günlerde hem sosyal yaşamla ilgili hem de emekliler başta olmak üzere ekonomik bazı taleplerini dile getirdikleri toplantılar yapmaya hazırlanıyor.

Pazar günü (5 Kasım 2017) yapılacak  kent içi yürüyüş için açıklama yapan  Didim Şube Başkanı Asaf Pınarbaşı, üyelerimiz ve aileleri ile saat 10’da Cumhuriyet Meydanında buluşacağız, burada sağlıklı yaşam ,için neler yapılması ve yaşadığımız kenttin doğasını ve güzelliklerini korumak için neler yapmamız gerektiğinin yanı sıra ilerleyen yaşlarda yaşam kalitemizi devam ettirmek için günlük aktivitelerimizin içine mutlaka sporu almamız gerektiği konusunda arkadaşlarımızla görüş alışveriş yapacağız.

Daha sonra Altınkum’da Barış kafeye kadar yürüyüp burada simit ve çayımızı paylaşacağız. Yürüyüşün sonunda arkadaşlarımız görüş ve önerileri doğrultusunda Tüm Emekliler Sendikası Didim Şubesi olarak neler yapmamız gerektiği konularını görüşeceğiz” dedi.

 

 

mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü