20 Kasım 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Pazartesi, 06 Kasım 2017 16:03

DENİZ KÖY YOL AYRIMINDA TEHLİKE DEVAM EDİYOR

Yazan  mavi didim
Oy ver
(0 oy)

DENİZ KÖY YOL AYRIMINDA TEHLİKE DEVAM EDİYOR

Didim Milas yolunda yapılan düzenleme ile çift şeritli yol haline getirilen Didim Çevre yolu özellikle meskûn mahal olan Deniz Köy’ün yola dahil olduğu kavşakta kazarlar devam ediyor.

Yol yapımındaki özellikten kaynaklı olarak Milas yol bağlantısı tarafından Didim’e doğru gelirken yolun görülmemesi ve çift şeritli yollardaki sürat konusunda dikkat edilse bile kavşağa yaklaşırken her hangi bir işaretin olmaması ve yola Denizköy’den  girmek isteyen sürücülerin zaman zaman kaza yapmalarına neden oluyor.

Cumartesi günü Denizköy’den tali yoldan  çıkıp Milas yoluna doğru gitmek isteyen bir sürücü son anda gördüğü aracın karıştığı bir kaza yaşadı.

Kazayı hafifi sıyrıklarla atlatan sürücüler maddi hasarla kurtulduklarına sevinirken,  bu kazanın ardından bu yolun düzenlenmesini istediler ve yolun görülmeyen kısmına bir işaret  levhası konulması ve köy çıkışındaki tali yoldan anayola girişe trafik ışığı konulmasını ve uyarıcı levhalarla bu yolun tali yol olduğuna ait işaretlemelerin yapılmasını, yapıldığından beri sürekli kaza yaşanan bu kavşak için çözüm istediler.

 

 

 

mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü