19 Kasım 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Salı, 07 Kasım 2017 10:51

Aydın ve Muğla’da şafak operasyonu

Yazan  mavi didim
Oy ver
(0 oy)

Aydın ve Muğla’da şafak operasyonu

Ülke genelinde aranana kişilere yönelik yapılan polis tarafından sabah saatlerinde başlatılan şafak operasyonları kapsamında Aydın’da 26, Muğla’da 35 kişi yakalanarak gözaltına alındı.
Aranan kişilere yönelik yapılan operasyon kapsamında, çeşitli suçlardan hapis cezası kesinleşmiş kişilerin yakalanması için sabaha karşı güvenlik güçleri düğmeye bastı. Aydın ve Muğla İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü İnfaz Büro ekiplerince, çeşitli suçlardan hapis cezası kesinleşmiş kişilere yönelik şafak vakti operasyon düzenlendi. Özel hareket polisinin de desteği ile çok sayıda ekiple önceden belirlenen adreslere eş zamanlı baskın yapıldı. Operasyon kapsamında ekiplerin bir kısmı evlere girerken operasyon yapılan bölgelerde polis ekipleri de güvenlik önlemi aldı.
Operasyonlar kapsamında çeşitli suçlardan araması bulunan 26 kişi yakalanarak gözaltına alındı. Muğla’da ise aynı operasyon kapsamında 35 kişi yakalanarak gözaltına alınırken her iki ilde yakalanan toplam 61 kişinin sorgusu devam ediyor.
(İHA

mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü