19 Kasım 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Cuma, 10 Kasım 2017 15:03

RESUL DİNDAR DİDİM BELEDİYESPOR İÇİN SAHNEDE

Yazan  mavi didim
Oy ver
(0 oy)

RESUL DİNDAR DİDİM BELEDİYESPOR İÇİN SAHNEDE

Müzik dünyasının parlayan yıldızı Resul Dindar bugün (11 Kasım 2017) Sensation Disko’da sahne alacak.

Ana sponsorları Subaşı Gurup, Saygın Yapı, Ak Subaşı İnşaat ve Didim Belediyespor yöneticileri olan konser için Didim’e gelecek olan sanatçı  vereceği konserle Didimlileri coştururken, elde edilecek gelir de Didim Belediyespor’un harcamaları için kullanılacak.

Bu akşam saat 20,00’de sahne alması planlanan sanatçı bugün hava yolu ile Didim’e gelecek.  Gurubun 11 elemanının konaklamasını Didim Beach Otel, Transferlerinin CTS Tur tarafından karşılanacak. Konser için Sensation Disko işyerini bu iş için tahsis etmesi ve buradaki ses ve sahne düzeni işinin ve sanatçıların ve ekibinin uçak yolculuk masraflarının da sponsoru oldu.

Biletlerin %60’ından fazla bir kısmının satıldığı ve rezervasyonlarla birlikte bazı Didim Belediyespor taraftarlarının konsere topluca geleceği de öğrenildi. Şayet kalan bilet olursa kapıda bilet satışı da yapılacak.

Didim Belediyespor Kulüp Başkanı Cezmi Arslan ve Genel Kaptan Mustafa Teke, sanatçının organize edilmesi ve Didimlilerle buluşturulması anlamında kendilerine destek olan sponsorlara konser sırasında günün anısına plaket vereceklerini sanatçı Resul Dindar’ı da Didim Belediyespor taraftarı ilan edeceklerini belirtti.

Genel Kaptan Mustafa Teke “bu konserdeki amacımız hem taraftarımızla buluşmak, moralimizi yükseltmek hem de takımımıza sahip çıkan sporseverlerle güzel bir gece geçirmeyi düşündük, elde edilecek gelir elbette takımımızın bazı sorunlarını çözse de asıl olan dayanışmak ve beraberliğimizi perçinlemek olacak. Sanatçımız Resul Dindar kendisi de sıkı futbolsever olmasından dolayı takımımıza çok yük olmadan geliyor. Kendisine bu anlayışlı davranışından dolayı teşekkür ediyoruz. Yarın güzel bir dayanışma örneği sergileyip, bu dayanışma ile takımı daha yüksek yerlerde taşımak amacımız” dedi.

Didim Belediyespor Başkanı Cezmi Arslan: “yönetiminde yeni olmakla beraber bu sezon ilk kez taraftarlarımızla ve Didimli sporseverlerle buluşacağız, bu buluşmanın verdiği moral ve motivasyonla ilerleyen zamanlarda yine bir araya gelmenin yollarını araştıracağız, tüm Didimliler konserimize bekliyoruz maddi destekleri olduğu kadar konserde manevi destekleri de bizlere onur verir” dedi.

Kulübün bu gün itibariyle sporcularına düzenli ödeme yaptıklarını, bu konuda forma ve kaşkol alarak takıma destek veren herkese teşekkür ederim diyen Genel Kaptan Mustafa Teke,

 

mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü