14 Aralık 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Pazar, 19 Kasım 2017 10:49

DİMAS MİLAS'TAN PUAN ALMASINI BİLDİ 3-1

Yazan  mavi didim
Oy ver
(0 oy)

DİMAS  MİLAS'TAN PUAN ALMASINI BİLDİ   3-1

 

Atatürk stadyumu yanındaki suni çim sahada oynanan maçı Türkiye Masterler Veterenlar Futbol Federasyonundan üç gözlemcide izledi.

Kalede Servet, savunmada  Hasan, Murat, Hakan, Ercan orta sahada  Ersin ileride Cevat, ileride Mehmet Özdemir, Mehmet Kakcı ve Nevzat'la çıkılan maçta ilk dakikalarda penaltıdan Mehmet Özdemir'in attığı golle moral bulan Didim Masterler daha sonra ve Maruf'un ve Nevzat'ın attığı gollerle  maçı 3-1 kazandı .Yağan yağmur nedeniyle zaman zaman kesilen maç dostluk ortamında tamamlandı.

Türkiye Masterler ve Veteranlar Futbol Federasyonundan sportif Direktör Alpay Özer, Yardımcısı Selim Demirci ve Milli Takım Kaleci Antrenörü Tanju Nayman'ın Didim Masterler Milas maçını özellikle izlemeye geldikleri. 3 Aralık gününün Engelliler Günü olması nedeniyle Kıbrıs'ta düzenlenecek Engelliler için yapılacak turnuvaya milli takıma futbolcu seçmek için geldikleri, Didim Masterlerin yılın flaş takımlarından olması dolayısıyla dikkat çeken oyunculardan bazılarını Kıbrıs'taki turnuvaya götürmek istedikleri öğrenildi.

 

Bu haftayı da galip kapatan Didim Masterler futbol takımı ege gurubundaki liderliğine de devam etti

mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü