Cuma, 22 Ağustos 2014 16:28

BAŞKAN ATABAY GAZETE 2000’İN HABERİNİ YALANLADI

Yazan  mavi didim
Oy ver
(3 oy)

BAŞKAN ATABAY GAZETE 2000’İN HABERİNİ YALANLADI

Didim Belediye Başkanı A. Deniz Atabay AKP’ye geçeceği yönünde sanal alemde ortaya atılan iddiaların asılsız olduğunu belirterek, Başkan Atabay ile AKP’li Meclis üyelerinin toplantı yaptığına yönelik yerel bir gazetede çıkan haberin de zamanlamasının yanlış olduğunu söyledi ve haberin halkta algılama yanlışlığı yaratacağını ifade etti.

Didim Belediye Başkanı A. Deniz Atabay AK Partiye geçeceğine yönelik sanal alemde ve halk arasında yapılan dedikodulara son noktayı koydu. Başkan Atabay AKP’ye geçiş gibi bir niyetinin olmadığını altını çizerek son günlerde ilçedeki yerel bir gazetede çıkan haberin de halkta algılama yanlışlığı yarattığını ifade etti.

“PARTİMDEN MEMNUNUM..”

Atabay sözlerini şöyle devam etti; “AKP’ye geçeceğim gibi iddialar var ama böyle bir şey yok. Bunlar yazılıyor sosyal medyada, bunu yapan asosyal insanlar, oturup çayı kahvesini alıp bugün ne yazalım diyen insanlar. Kendini geliştirmemiş insanlar. Biz partimizden memnunuz. AKP’de MHP’de bu memleketin partisi..” dedi.

“GERÇEK BASIN MENSUPLARI BUNU ARAŞTIRARAK YAZAR”

 

Başkan Atabay ile AKP’li Meclis üyelerinin toplantı yaptığını yönelik yerel gazetede çıkan haberlerle ilgili de eleştirilerde bulunan Belediye Başkanı A. Deniz Atabay “Haber doğru ama bu noktada burada yapılan toplantı Bayramlaşma töreni sonrasında yapılan bir toplantı; o da şu şekilde gelişti, tören bittikten sonra oturup çay içelim dedik ve meclis üyeleriyle birlikte oturduk ve Didim’in sorunlarını ele aldık, fikir alış verişinde bulunduk yani bir sohbet toplantısıydı. Fakat bu haberin zamanlaması yanlış haberde geçen hafta yazıyor. Gerçek basın mensupları bunu araştırarak yazar. Ben AKP’li meclis üyeleriyle geçen hafta toplantı yapmadım. Bu haberin karşılığı yok yapacaksam da tek tek’de yaparım toplu olarak ta tüm meclis üyeleriyle yaparım. Biz meclis üyelerimize dediğimiz şu gelin birlikte yönetelim. Burada algılama yanlışlığı var.” ifadelerine yer verdi.

mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü

Son eklenenler mavi didim

yukarı git