17 Kasım 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Çarşamba, 27 Ağustos 2014 17:19

AYDININ DEĞERLERİ AYDIN’DA KALMALI KAMPANYASINA SENDE DESTEK OL…

Yazan  mavi didim
Oy ver
(0 oy)

AYDININ DEĞERLERİ AYDIN’DA KALMALI KAMPANYASINA SENDE DESTEK OL…

Aydının Değerleri Aydın’da kalmalı Platformu sözcüsü Ekrem Batur yaptığı yazılı açıklamada Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’nun Aydın’ın malları Aydın’da kalmalı” Kampanyasına Didimlilerden destek istedi. Batur kampanyanın 17 ilçede gerçekleştirildiğini belirterek kampanya çerçevesinde 10 Eylül Çarşamba günü saat 20:00’de Kent meydanında miting yapılacağını ifade etti.

 

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’nun Aydın’ın malları Aydın’da kalmalı” Kampanyasına Didim’den tam destek geldi. Aydının Değerleri Aydın’da kalmalı Platformu sözcüsü Ekrem Batur yaptığı yazılı açıklamada Aydın ve Didim sevdalıların kampanyaya destek olmaya davet ederken kampanya çerçevesinde 10 Eylül Çarşamba günü saat 20:00’de Kent meydanında miting yapılacağını ifade etti. Batur açıklamasını şu sözlerle sürdürdü; “Değerli Didim Halkı! Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’nun başlatmış olduğu “Aydın’ın malları Aydın’da kalmalı” Kampanyası Aydın ili sınırları içinde yaşayan herkesi yakından ilgilendiren ve desteği hak eden bir kampanyadır. Didimlileri de yakından ilgilendiren bu kampanyayı; daha çağdaş, daha ileri, daha gelişmiş Didim sevdalıları olarak bizler desteklemeliyiz. Çünkü bu kampanya olumlu yönde sonuçlanırsa Aydın ili sınırları içinde devlete ait taşınır taşınmaz ne varsa ( arazi, bina, iş makinesi vs.) yalnızca Aydın halkının çıkarı için kullanılacak ve Aydın halkının hizmetinde olacak.
Kampanya olumlu yönde sonuç alındığı takdirde Didim’e bu mallardan önemli pay düşecek. Bu malların Didim’in çehresinin değişmesine, yaşanır ve temiz bir kent olmasına ciddi katkıları olacak. Didimlilerin yaşamı bir kat daha iyileşecek. Aydın’a Didim’e ve geleceğimize sahip çıkmak için, çoluğumuzun çocuğumuzun rızkının korumak için bu kampanyayı desteklemeliyiz. Bu nedenle Aydın Büyükşehir Belediye Başkanımız Özlem Çerçioğlu’nun ve sürpriz sanatçıların katılımıyla gerçekleştireceğimiz toplantıya katılımını bekliyoruz. “Aydın’ın malları Aydın’da kalsın, geleceğimiz daha güzel olsun” diyorsan sen de bizimle ol. Sensiz bir eksiğiz. Aydın'ın değerleri, Aydın'da kalmalı”dedi.

mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü