Ortak çalışma ve proje geliştirme hususunda görüş birliğine varıldı

TMMOB Jeoloji Mühendisleri Odası (JMO) ev sahipliğinde, Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği (ÇYDD) Aydın Şube Başkanı ve Aydın Turizm ve Kültür Derneği Başkanı bir araya geldi.

25 Ekim 2021 Pazartesi 10:42
276 Okunma
Ortak çalışma ve proje geliştirme hususunda görüş birliğine varıldı

TMMOB JMO Aydın İl Temsilciliği'nde, İl Temsilcisi Hasan Kuru ev sahipliğinde gerçekleşen ziyarette Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Aydın Şube Başkanı Keriman Yılmaz ve Aydın Turizm ve Kültür Dernek Başkanı Fatma Yazıcı bir araya geldi.
Ziyaretle ilgili açıklama yapan JMO Aydın İl Temsilcisi Kuru, “Bilim, eğitim, sanat ve kültür özelinde çok değerli çalışmalar yürüten derneklerimizle işbirliği yaparak ortak çalışma ve proje geliştirmek hususunda görüş birliğine varıldı. Çok değerli çalışma ve hizmetlerde bulunan, aynı zamanda meslek odamızın da bir üyesi olmasından gurur duyduğumuz Sayın Keriman Yılmaz ve Yönetim kurullarına ziyaretleri için teşekkür ederiz. Meslek odamızın yürüttüğü projelerde ve ortak geliştirdiğimiz projelerde desteklerini esirgemeyen Aydın’ımıza kültür, sanat, eğitim ve tanıtım konularında çok önemli katkılar sunan Sayın Fatma Yazıcı' ya ziyaretleri için teşekkür ederiz.” ifadelerini kullandı. 
HABER: ELİF DİKBAŞ

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol


Fatal error: Call to a member function set() on null in /home/mavidid1/public_html/index.php on line 344