JMO’dan Başkan Öndeş’e teşekkür plaketi 

TMMOB Jeoloji Mühendisleri Odası Aydın İl Temsilciliği ve Germencik Belediyesi işbirliğinde gerçekleştirilmiş olan " Susuzluk Bizi Yönetmeden,  Biz Suyu Yönetelim " konulu panel için teşekkür ve plaket töreni gerçekleştirildi. 

29 Haziran 2022 Çarşamba 10:56
JMO’dan Başkan Öndeş’e teşekkür plaketi 

İl temsilcisi Hasan Kuru ve Temsilci Yardımcısı Kıvanç Yaşan,  Germencik Belediye Başkanı Fuat Öndeş ve Belediye Çalışanları Burak Kaya,  Elif Çoban, Kerim Topçu' ya panelin düzenlenmesi ve gerçekleştirilmesinde bulundukları katkılardan dolayı teşekkür plaketi verildi. 
İl Temsilciliğimi Hasan Kuru,  Yerel idareler ve meslek odası işbirliği için örnek teşkil eden bu çalışma için belediye başkanı ve belediyeye teşekkür etti. Diğer belediyelerle de yerel idare meslek odası işbirliğinin yaygınlaşması gerektiği dile getirildi. 
Yerel idareler ile işbirliğinin, Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çercioğlu ile Jeoloji Mühendisleri Odası Aydın İl Temsilciliği arasında başladığı ve ilçe belediyesi olarak Germencik belediyesi ile devam edildiği dile getirildi. 
Germencik Belediye Başkanı Fuat Öndeş,  faydalı ve güzel bir işbirliği dahilinde panel gerçekleştirildiğini ve kamu yararına çalışılmasına devam edileceği hususu dile getirildi.
Konuyla ilgili açıklama yapan İl temsilcisi Hasan Kuru, “Jeoloji Mühendisleri meslek odamız ve Kamu- Yerel idare işbirliği çalışmalarının vatandaşlarımız yararına yaygınlaşmasını dileriz.” dedi.
HABER: ELİF DİKBAŞ

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner26

banner27