Didim, Travel Turkey İzmir Fuarı’nda yerini aldı

Didim’in tüm güzellikleri, Didim Turizm Derneği (DİTUR) çatısı altında 15. Travel Turkey Fuarı’nda yerini aldı. 

02 Aralık 2021 Perşembe 13:51
Didim, Travel Turkey İzmir Fuarı’nda yerini aldı

Turizmin değişmeyen rotası, Türkiye’nin en büyük turizm platformu olan Travel Turkey İzmir Turizm Fuar ve Kongresi, sektörün önde gelen temsilcilerini 15. kez bir araya geldi.
Türkiye’nin ve Dünya’nın farklı bölgelerine ait turizm zenginliklerinin yerli ve yabancı turizm yatırımcılarına, acentelere, tatil planı yapmak isteyen kitlelere tanıtılması için düzenlenen Travel Turkey İzmir Fuarı 2-4 Aralık 2021 tarihleri arasında kapılarını açarken, Didim’in tüm güzellikleri de açılan stantta Didimli turizmciler tarafından tanıtılıyor.
“İzmir fuarının en iyi standıyız”
Travel Turkey İzmir Fuarı, 2-4 Aralık tarihleri arasında kapılarını 15'inci kez açmasını değerlendiren Didim Turizm Derneği (DİTUR) Başkanı Mustafa Şentürk, “Travel Turkey İzmir Fuarı’nda, Didim Turizm Derneği olarak Didim’i temsil ederek, tanıtıyoruz. Didim’de turizm sektörüne hizmet veren tüm işletmeler elini taşın altına koyarak, fuarda yerimizi aldık. Didim Turizm Derneği’nin ana görevi olan Didim’in tanıtımı için burada yer aldık ve bunun gururunu yaşıyoruz. Fuara katılan herkesten olumlu tepkiler alıyoruz. İddia ediyorum ki bu yıl İzmir fuarının en iyi standıyız.” dedi.
“Sezondan umutluyuz”
The Holiday Resort Genel Müdürü Derviş İşçi  ise fuarla ilgili; “Öncellikle tüm turizm sektörüne sağlıklı yıllar dilerim. 2022 sezonuna pandemiden kurtulmuş bir şekilde başlamayı diliyorum. 2 yıldır katılamadığımız fuarlara büyük bir özlem ve şevkle geldik. Fuarda gördüğümüz azimle 2022 sezonuna daha iyi gireceğimizi düşünüyorum. 2022 sezonundan umutluyuz. Bölge ve ülke olarak turizmi iyi yapıyoruz. Dünya’da ki sıralamamız iyi. Dövizin yüksek olması nedeniyle dış pazarın daha iyi olacağını düşünüyorum.” dedi. 
HABER: ELİF DİKBAŞ

Son Güncelleme: 02.12.2021 15:01
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner12

banner13


Fatal error: Call to a member function set() on null in /home/mavidid1/public_html/index.php on line 344