Altınkumspor, Altay Spor Kulübü ile Pilot takım anlaşması imzaladı

Didim Altınkumspor ile Altay Spor Kulübü arasında pilot takım anlaşması yapıldı.

15 Eylül 2021 Çarşamba 17:14
159 Okunma
Altınkumspor, Altay Spor Kulübü ile Pilot takım anlaşması imzaladı

Didim Altınkumspor ile Altay Spor Kulübü arasında pilot takım anlaşması yapıldı.
İzmir Altay Spor Kulübü  tesislerinde yapılan imza töreninde Altay sportif direktörü Mahmut Gözüaçık, Altınkum Spor Kulüp Başkanı Özgür Makasçıoğlu, Başkan Yardımcısı Delil Salgut ,Futbol Şube Sorumlusu Memduh Sungur, Yıldıray Santırcı ve Altınkumspor Teknik Direktörü Yaşar var katıldı. 
Pilot takım uygulamasında ince eleyip sık dokuduklarını belirten Altay Sportif Direktörü Mahmut Gözüaçık, Altınkumspor ile iyi bir işbirliği ile el ele vererek 5 sene içinde Altınkumspor'u profesyonel liglere çıkaracaklarını, Makasçıoğlu yönetimine inandıklarını belirterek, “Altınkumspor ve  Didim Altay Futbol Okulu ile yetenekli gençleri Altay altyapısına kazandıracağız. Gelecek vadeden izleme ekibinde bulunan  yetenekleri Altınkumspor'a gerek başarı kazandırmak gerekse oyuncu gelişimi için  göndereceğiz.” dedi. 
İmza töreninde Altınkumspor Kulüp Başkanı Özgür Makasçıoğlu ise; Didim futbolu için  bir devrim gerçekleştirdiklerini inandığını belirterek, Didim'de futbolun gelişmesi ve profesyonelleşmesi  adına dev bir adım  attıklarını ifade etti.
Yaklaşık 1 ay önce yeni yönetim ile seçim kazandıklarını belirten Özgür Makasçıoğlu, yönetim olarak  emek verdiklerini, yeni yönetimin elinden gelen her şeyi yapacağından kimsenin şüphesi olmamasına dikkat çekerken, yollarının uzun ve zor ama varılacak yerin çok  değerli olacağını belirtti .

Elif Dikbaş

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol